lekarz Beata Adamiec

2,6
2,9

Bardzo nieprzyjemny i arogancki człowiek. Pacjentów i ich rodzin nie szanuje, traktuje lekceważąco. Kultura osobista szoruje po dnie. Nie życzę nikomu nieprzyjemności kontaktu z tą Panią.

Solidna, rzeczowa pani doktor, która w sposób życzliwy zajmuje się pacjentami. Bardzo konkretna i miła, zycze sobie spotykać tylko takich mądrych lekarek. Godna polecenia, bez względu na negatywne i złośliwe komentarze

Jeden z najgorszych lekarzy jakich w życiu spotkałem. Nieuprzejma i niesympatyczna. Moim zdaniem ta Pani nie powinna być lekarzem ... to zawód dla ludzi z powołania. Mam nadzieję, że więcej jej nie spotkam

Lekceważy starszych ludzi z chorobą Alzheimera, zdrowie ich jej nie obchodzi, arogancka, nawet nie zatrzyma się na korytarzu jak o coś się ją pyta

Mimo że pani doktor wydaje się sympatyczna i kompetentna, nie szanuje pacjenta, na wszystko trzeba godzinami czekać, nie daj Boże przeszkodzić w spotkaniu z przedstawicielem farmaceutycznym!

wspaniała pani doktor, oby więcej takich lekarzy. Przy swojej doskonałej kompetencji jest bardzo miła, rzeczowa. Najlepszy lekarz u jakiego byłem.

solidny wspaniały lekarz poświeca pacjentowi dużo czasu

solidny wspaniały lekarz poświeca pacjentowi dużo czasu