lekarz Beata Asankowicz-Bargiel

2,1
2,4
2,2
1,9

Niestety opinia negatywna. Pani doktor wyniosła, opryskliwa, bez szacunku dla pacjenta. Błędna diagnoza. Odradzam.

Nie polecam, wręcz odradzam, jeśli komuś zależy na swoim życiu!

Nie polecam, wręcz odradzam, jeśli komuś zależy na swoim życiu!

Absolutnie odradzam wizytę u tej lekarki! Byłam na wizycie prywatnej w Ostrowie Wielkopolskim z moją babcią, która ma 71 lat i niedosłyszy. Począwszy od bardzo niemiłej pielęgniarki? (stawiam znak zapytania, gdyż wspomniana pani nawet się nie przedstawiła) - była zupełnie niezorientowana co do pacjentów, miała pretensje, że towarzyszę babci (wiem, że obecnie trwa pandemia, ale tłumaczyłam, że babcia nie słyszy i nie zapamięta tego, co lekarz jej powie, decyzja czy mogę zostać i tak ostatecznie zależy przecież od lekarza a nie tej pielęgniarki, której zalecam żeby sama skupiła się na ...

Absolutnie odradzam wizytę u tej lekarki!
Byłam na wizycie prywatnej w Ostrowie Wielkopolskim z moją babcią, która ma 71 lat i niedosłyszy. Począwszy od bardzo niemiłej pielęgniarki? (stawiam znak zapytania, gdyż wspomniana pani nawet się nie przedstawiła) - była zupełnie niezorientowana co do pacjentów, miała pretensje, że towarzyszę babci (wiem, że obecnie trwa pandemia, ale tłumaczyłam, że babcia nie słyszy i nie zapamięta tego, co lekarz jej powie, decyzja czy mogę zostać i tak ostatecznie zależy przecież od lekarza a nie tej pielęgniarki, której zalecam żeby sama skupiła się na przestrzeganiu innych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, bo to pozostawia wiele do życzenia), zaczęła się ze mną kłócić przy innych pacjentach, miała pretensjonalny ton, zamknęła mi drzwi przed nosem, właściwie sama zdiagnozowała babcię, bo cytuję ,,a tak w ogóle babcia wszystko dobrze słyszy" . Nie wiem czy byłam u lekarza, czy może na targowisku. Pani reprezentuje sobą jedynie chamstwo i brak kultury. Na szczęście lekarka zgodziła się bym mogła wejść razem z babcią.
Podczas wizyty lekarka dwukrotnie odbyła rozmowę przez telefon, w tym jedną tele-poradę (żadnego przepraszam czy cokolwiek, zachowała się bardzo nieprofesjonalnie i zwyczajnie niekulturalnie). Jest niemiła i wyniosła, raczej nieszczególnie zainteresowana pacjentami. Nigdy więcej nie zabiorę do niej babci i nikomu jej nie polecę. Odradzam! Jest mnóstwo innych dobrych lekarzy, którzy wiedzą jak powinno się traktować pacjenta, tym paniom radziłabym się doszkolić.

Zdecydowanie NIE POLECAM lekarza. Lekarka nieuprzejma, opryskliwa, zupełny brak empatii dla pacjenta. Pani doktor próbowała mi wmówić, że duszności wynikają z rzekomej choroby nerwicowej. Owszem po kilku miesiącach permanentnego zmęczenia, ciągłych bóli w klatce i ogromnych dusznościach, raczej nie pałałam optymizmem i dobrym humorem... Ale czy to uprawnia lekarza do takiej diagnozy, bez żadnych badań diagnostycznych!??? Pani doktor zrobiła mi jedynie spirometrię, ponieważ wynik był dobry, stwierdziła że prawdopodobnie nie mam nawet astmy (na którą się leczę od 2004 roku). Powiedziała, że dążę do tego, aby Ona uznała mnie za ciężko chorą, a tymczasem jestem chora na nerwicę, która powoduje wszystkie moje objawy. Nie zleciła żadnych badań krwi, kompletnie nic. Prawidłową diagnozę postawił dopiero pulmonolog wrocławski P. Piotr Musik zlecając tomografię i specjalistyczne badania krwi. Przyczyną objawów było nawracające atypowe zapalenie płuc spowodowane bakterią chlamydia pneumoniae. Ja rozumiem, że lekarz nie od razu jest w stanie postawić prawidłową diagnozę. Ale takiego nonszalanckiego i aroganckiego traktowania człowieka, który potrzebuje zrozumienia i pomocy, nigdy nie pojmę.

Lekarz bez kompetencji chorych traktuje okropnie nie jest w stanie odpowiedzieć na zadawane pytania w kwestii robionych badań na miejscu zacytuje "nie mam czasu przeglądać wyników gdyż jestem zajeta "nie polecam ......

TRAGEDIA ! Zero profesjonalizmu, nie miła wręcz arogancka, lekarka potraktowała bliska mi osobę jak śmiecia zarzucając mu alkoholizm przez objawy dające choroba układu nerwowego. Lekceważy objawy i nie szanuje pacjenta! Tu nie chodzi już nawet o zachowanie lekarza ale jak można być takim człowiekiem ?! Nikomu nie polecę a wręcz OSTRZEGAM.

Nikomu nie polecę a wręcz OSTRZEGAM.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Duszność doskwierała mi od pewnego czasu. Pani doktor zaproponowała leczenie, dowiedziałam się wszystkiego a po kilku dniach od rozpoczęcia leczenia dolegliwości nareszcie ustąpiły.

Tej pani nie dałabym do leczenia mojego kota. Leczyła bliską mi osobę. Pyszna, zadufana w sobie, odnosząca się z pogardą do ludzi.

Jako pacjent i laik w zakresie medycyny nie mogę ocenić kompetencji lekarza. Tego pytania nie powinno stawiać się pacjentom, bo udzielane odpowiedzi będą mylące, a czasami krzywdzące lekarza. Dla mnie ważne jest, aby lekarz odnosił się do pacjenta z szacunkiem, nie był arogancki - no i skutecznie leczył. Biorąc powyższe pod uwagę - nie mam zastrzeżeń do Pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Bargiel, spotkałam się z uprzejmą i fachową pomocą lekarską, teraz będę stosować się do zalecenia pani doktor i mam nadzieję na poprawę stanu zdrowia, już samo podejście serdeczne do pacjenta jest połową do poprawy zdrowia, druga połowa to leki zapisane przez panią doktor. Polecam z cała odpowiedzialnością tę lekarkę.Pacjenta M.Z.z Ostrowa