dr Beata Babińska-Olejniczak

Endokrynolog, Pediatra

po pierwszej wizycie stwierdzam że bardzo miła osoba traktująca pacjenta jak człowieka a nie kolejnego petenta - polecam

Panią doktor poleciła mi koleżanka. Zdecydowanie polecam. Zleca badania, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przemiła i sympatyczna

Do Pani doktor chodzę od lat. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjenta ! ZAWSZE poświęca mi dużo czasu i uwagi. Zleca zrobienie wielu badań by postawic odpowiednią diagnozę. Czuję się przy niej bardzo bezpiecznie ! Zdecydownie polecam !

Jestem pełna podziwu, że wreszcie znalazłam lekarza, dla którego pacjent nie jest kolejnym przypadkiem. Jestem zachwycona podejściem Pani Beaty do pacjenta, swoim spokojem sprawia, że człowiek nawet swojej choroby przestaje się bać. Jest specjalistą bardzo rzetelnym, nie skupia sie tylko na jednym wyniku, lecz sprawdza wszystko bo miec pewnośc stwaianej diagnozy. Dziękuję za opiekę.

Pani doktor jest moim lekarzem od lat i zawsze wyczuwam u niej mnóstwo empatii i serdeczności. Uważam, ze jest rzeczowa i profesjonalna. Doskonale stawia diagnozy i skutecznie leczy. Przy każdej wizycie uświadamiam sobie, że dokonałam słusznego wyboru, ponieważ oprócz ukierunkowanego leczenia otrzymuję od niej zawsze cenne porady na temat stylu życia i dietetyki. Dlatego właśnie nie zamieniłabym jej na nikogo innego w tej profesji ! Co więcej cennik w gabinecie prywatnym jest wyjątkowo niski, w porównaniu do innych lekarzy tego typu ! Zdecydowanie polecam !

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Łódź"?

Piotrkowska 204/210

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź