lekarz Beata Bajor

Inni lekarze powinni się uczyć od Pani Doktor uprzejmości i podejścia do pacjenta. Nigdy nie zostawia chorego samemu sobie. Potwierdzam Cudowna Pani Doktor :)

Najlepszy lekarz, Pani Doktor jest bardzo uprzejma. Zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem. Szuka przyczyny choroby, przepisuję badania, kieruję do specjalistów. Uśmiechnięta i bardzo pomocna. Polecam 🤗.

Kochana Pani Doktor, człowiek o gołębim sercu ,potrafiła pomóc mojej chorej Mamie w trudnych dla Niej chwilach. Polecam ,jest to wspaniały lekarz.

Kochana pani doktor, przyjmuje każdego jakby był rodziną, wielka wiedza medyczna, nie zostawia chorego po wizycie, interesuje się chorym,zleca potrzebne badania, Dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo empatyczna i uprzejma. Polecam bardzo wszystkim.

Wspaniały człowiek z bardzo dużym serduszkiem do wszystkich pacjentów :) Na prawdę polecam wszystkim