Beata Bezmian

Jest to bardzo słaby okulista bez kompetencji, faktycznie posiada przestarzały sprzęt, który nie wychwycił porażenia nerwu wzrokowego. Gabinet zamyka bez uprzedzenia pacjentów, kompletny brak empatii wobec pacjenta i poszanowania. Nikomu nie polecam wizyt u p. Bezmian, strata czasu i pieniędzy! A na Facebooku krążą takie właśnie opinie, byłem głupi, że mimo złych opinii tam się wybrałem. Tam był najkrótszy czas na wizytę już wiadomo dlaczego.

Byłem na wizycie u dr Bezmian trzy dni temu. Wizyta rzeczowa, doktor mnie zbadała a potem, trzy, dosłownie trzy razy, powtórzyła, co u mnie stwierdziła. Mam 75 lat i trudno było mi od razu wszystko zapamiętać. Wizyta miła i konkretna. Polecam tą panią doktor.

Byłem na wizycie u dr Bezmian trzy dni temu.
Wizyta miła i konkretna. Polecam tą panią doktor.

Miła i kompetentna, z przyjemnością idę na wizytę. Nigdy mnie nie zbyła, doradzi i ma fajne podejście do dzieci. Polecam.