Beata Brzozka

Miałam o tym lekarzu dobre zdanie. Do czasu. Na jednej z ostatnich wizyt okazała się być niezrównoważona emocjonalnie. Zrezygnowałam z jej usług. Zaczęła pokrzykiwać i zarzucać mi działania o których nie miałam pojęcia. W obronie nie mogłam powiedzieć nic, gdyż stale przerywała i podkreślała, że nie mam nic do powiedzenia, bo ONA jest lekarzem i w każdej chwili może mnie wyprosić. Stresujące wizyty. Nie odbiera ŻADNYCH telefonów, choć zaznaczała, że w sytuacjach alarmowych dzwonić do niej. Gdy moja ciąża wymagała szybkiej konsultacji z powodu niepokojących objawów- dowiedziałam się, że nie ma do niej miejsc i mam się umówić w rejestracji. Zależy jej tylko na ilości pacjentek, których nie szanuje i traktuje przedmiotowo. NIE POLECAM!!!

Byłam pacjentką Pani doktor i zdecydowanie nie polecam. Może i jest miła i uprzejma ale wizyty raczej na ilość a nie na jakość. Pani doktor nie zauważyła polipa i zlekceważyła plamienia w ciąży co było przyczyną poronienia w II trymestrze ciąży.

Cudowna lekarka! Długo szukałam lekarza "na stałe" i po wielu wędrówkach znalazłam. Chodziłam zarówno do lekarzy prywatnie jak i na nfz i dopiero w inviccie zobaczyłam tak dobrze wyposażony gabinet. Pani doktor jest osobą bardzo miłą - dokładnie tłumaczy co robi i kompleksowo podchodzi do pacjentki - nie ogranicza się do szukania problemu tylko w swojej specjalizacji - wiedząc, że jestem migrenowcem przed zapisaniem tabletek antykoncepcyjnych zleciła mi jako jedyna szczegółowe badania. Przy każdej wizycie sprawdza historię pacjenta więc nie trzeba powtarzać wszystkiego od początku. Jestem pewna, że gdy zaplanuję powiększenie rodziny zostanę pod opieką pani doktor :) POLECAM!!!

Miła, Uprzejma, jednak moim zdaniem zaczyna iść na ilość wizyt a nie na jakość. Została wykryta u mojego Synka wada. Zostałam przez ostatnie 2 tyg ciąży sama be opieki lekarza bo nie było terminów - Pani doktor mówiła, żeby dzwonić jak coś się będzie działo - w ostateczności nie odebrała ani jednego telefonu. Przez to zaniedbanie mój Synek urodził się bardzo chory i miesiąc spędził Szpitalach. Nie polecam

Zdecydowanie wszystkim polecam Panią dr, jest bardzo miła, uprzejma, przede wszystkim szczegółowo przeprowadza usg i zrozumiale wszystko tłumaczy. Poświęca należytą ilość czasu podczas wizyty.Jest po prostu kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med