Beata Budylowska

Szczerze polecam. Kiedy mam jakieś wątpliwości, Pani doktor dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jak go zwalczyć. Wizyta bezstresowa a badania bezbolesne. Lekarz z powołania!

Dzieki opiece pani doktor z mężem odwiedzamy naszą córeczkę na cmentarzu, to nazwisko będzie w moich koszmarach do końca moich dni...

Bardzo dobra specjalistka godna polecenia, jakość wizyty bardzo wysoka, zdecydowanie polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Nie udaje alfy i omegi, jeśli ma wątpliwości kieruje do odpowiedniego specjalisty. Przystępnym językiem przedstawia diagnozę, rozmawia z pacjentką, na wizytę poświęca potrzebną ilość czasu i choć zdarzają się "poślizgi" w przyjmowaniu pacjentek to uważam, że czas spędzony w poczekalni rekompensowany jest jakością usługi. Do tego lekarka jest miła i choć nie jest to moim najważniejszym kryterium w ocenie, to takie podejście do pacjenta działa na plus. Pani doktor prowadziła moją ciążę i nie mam jej nic do zarzucenia. Czułam się spokojna będąc ...

Pani doktor prowadziła moją ciążę i nie mam jej nic do zarzucenia. Czułam się spokojna będąc pod jej opieką i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu! Długo szukałam w Opolu ginekologa, którego obdarzę zaufaniem. W końcu się udało.

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor każdej kobiecie!! Pani doktor jest bardzo uprzejma, skrupulatna, dokładna,obdarzyła mnie taką opieką, że mimo kłopotów w początkowej fazie ciąży czułam że czuwa nade mną prawdziwy specjalista. Pierwszy raz spotkałam tak godną zaufania lekarkę. SZCZERZE POLECAM!!!