Beata Chełstowska

2,9

Super podejście. Pękł mi ząb u podstawy. Doktor wszystko mi wytłumaczyła. Przedstawiła opcje. Udało się go póki co uratować. Polecam

Nie polecam tej Pani. Zostałam potraktowana z góry od momentu gdy Pani zajrzała w zęby. Jestem po ciąży i mam przez to wiecej ubytkow. Moze nie spodobało jej sie to i mnie oceniła na tej wlasnie podstawie. Mowiła bez przekonania. Pacjent nie ma nic do powiedzenia Pani jest najważniejsza i jej madrości. Byłam u tej Pani raz i o jeden raz za dużo. Domowa atmosfera to przykrywka. NIE POLECAM!

Wchodzisz, siadasz Pani Doktor opowiada co robi, Pani Doktor kasuje i dopiero po latach dowiadujesz sie ze amalgamat tylko czesciowo zostal usuniety. Przez te lata amalgamat truje twoj organizm pod swiatlo utwardzalna plomba. Polecam jezeli nie zalezy tobie na uzebieniu oraz zdrowiu.

Nie polecam ząb jest do poprawki, oprócz tego nie poszanowanie czasu pacjenta np miałam omówioną wizytę na 8 rano zjawiłam się na czas i czekałam 20 minut aż Pani się wygada przez telefon. W końcu nie wytrzymałam i wyszłam.wcześniej pocałowałam klamkę jak poszłam na umówioną wizytę. Droga i nie warta polecenia. W plombie po roku czasu pokazała się czarna plama.

Gabinet nowoczesny,ekstra czysty-zwracam na to szczególną uwagę.Doktor miła,kontaktowa,ja się tam super czuję,jedyny maleńki minusik za anulowane wizyty,ale wolę to u tej doktor niż innych . Ja polecam,tak czystego gabinetu nie ma w Wyszkowie.

Nieprzyjemna, arogancka i lekceważy ludzi, po długim czekaniu, zeby umówic się na wizytę (po uprzednim umówieniu telefonicznym) odeszłam niezałatwiona, bo kazała mi czekac kolejną godzinę żeby w ogóle się umówić!

Po wielu latach znalazłam wreszcie dentystkę, która mnie nie przeraża. Zawsze bardzo miła. Serdecznie polecam.

Ta Pani to jeden wielki chaos. Kreci się, wierci, wygląda przez okno, mówi o tym co nie trzeba, non stop odbiera telefon komórkowy. Pół godziny bólu szczeki dziąseł i ogólnego niesmaku kosztowało mnie 25o zł + poprawka u innego stomatologa.

Jak na gabinet co nie ma żadnych nowości w stylu mikroskop stomatologiczny , czy nawet rentgena komputerowego to ceny za to ma warszawskie. I jakby tego było mało to zęby musiałem poprawiać a jeden kanołowo leczyc bo tak był spartoczony.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh