lekarz Beata Chołys-Duszyńska

Profesjonalne podejście do pacjenta.Wszystko dokładnie tłumaczy. Nie tylko leczy objawy ale przede wszystkim szuka przyczyn dolegliwości. Polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta.Wszystko dokładnie tłumaczy.

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor, jest konkretna, wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania. Wizyta przebiega bezstresowo. Pani doktor jest otwarta na kierowanie na dodatkowe badania, szuka przyczyn dolegliwości a nie tylko leczy objawy.

Uprzejma, kompetentna pani Doktor. Oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Wszystko wyjaśnia, tak, aby człowiek nie znający się na medycynie zrozumiał i wiedział jak ma postępować.

Świetny lekarz z pasją, ciąża była dla mnie ciężkim i trudnym czasem, jednak pani doktor ma dobre podejście i wiedziała, co robić, aby ciąża przebiegła prawidłowo.

Pani Doktor wyprowadziła mnie z dosyć nieprzyjemnej dolegliwości, trwało to dosyć krótko, jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ już był to dla mnie ogromny dyskomfort. Profesjonalistka i po prostu dobry życzliwy lekarz.