lekarz Beata Chuchała

Pediatra

Najlepszy pediatra na świecie - Pani Chuchała jest niesamowicie kompetetna, ma świetne podejście do pacjentów, wzbudza ogromne zaufanie, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania...po prostu lekarz z powołania!

Po wielu nocy przepłakanych i wielu wizyt u innego pediatry w końcu P.Chuchała postawiła trafną diagnoza,córka lepiej się czuje.Bardzo dziękuje P.Beacie za przyjęcie naszej córci i za jej leczenie oraz za takie miłe przyjecie.Wspomnę tylko że wizyta była na NFZ.Od teraz mogę spać spokojnie bo wiem że moje dzieci mają bardzo dobrego lekarza.Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę P.doktór.

wspaniały lekarz POLECAM.Lecze swoje dzieci u pani doktor już 13 lat i nigdy mnie nie zawiodła.Zawsze można zadzwonic i udzieli nawet porady telefonicznie

Pani doktor to super profesjonalista,bardzo miła i uprzejma dla małego pacjenta i dla rodzica. Bardzo dokładnie bada dziecko i udziela rodzicom wskazówek. Pani doktor bardzo mi pomogła gdy moj synek był poważnie chory. Mogłam liczyc na wsparcie i porade nawet poza godzinami pracy w przychodni czy w prywatnym gabinecie. To prawdziwy lekarz z powołania i naprawde świetny fachowiec, dziekuje pani doktor

Lekarz jakich mało. Mimo tego,że w przychodni długo się czeka na swoją kolej, wizyta jest tego warta.Podoba mi się nie tylko podejście do małego pacjenta ale również do rodzica.Do pani doktor można się nawet przytulić:)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wejherowo"?

Care-Med Opieka Pielęgniarska w Wejherowie
Bukowa 2a

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia
Ogrody Nanickie 18
ul. Pucka 11/gab.16

Bąkówka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9