lekarz Beata Chwalba

3,3
3,7
3,5
3,7

Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie od pierwszej wizyty. Trafnie postawiła w moim przypadku diagnozę. Zaproponowała nowatorskie leczenie. Leki pomagają. Bardzo sobie ją cenię jako człowieka. Cierpliwie słucha, jest bardzo uprzejma i interesuje się pacjentem. Potrafi zbudować atmosferę zaufania. Czasem niestety ma mniej czasu dla pacjenta i nie poświęci tyle uwagi ile by się chciało żeby poświęciła. Czasem także trzeba przypomnieć o wcześniejszych uzgodnieniach. Tłumaczę to sobie tym, że Pani Doktor jest bardzo aktywna i zajęta. Ale ta aktywność oprócz tej wady ma tę zaletę, że Pani Doktor jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w swoim zawodzie co przekłada się w skuteczniejsze leczenie. Polecam Panią Doktor jako specjalistę, który jest przy tym także serdecznym człowiekiem.

Pani Doktor B.Chwalba jest bardzo dobrym lekarzem, poświęciła mi tyle czasu i fachowej wiedzy abym dziś żyła pełna rodości i chęci do dalszego działania. Wizyty odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, leki świetnie dobrane, rady zaskutkowały. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor po dokładnym wysłuchaniu przepisała mi leki, które wreszcie zaczęły pomagać. Niezależnie od farmakologii, dała mi też cenne wskazówki co do sposobu życia i radzenia sobie z problemami. Zawsze miała dla mnie czas i poświęcała mi wiele uwagi. Oby więcej było takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!

Kilka miesięcy ( ok.6 ). zamiast konkretnego leczenia depresji i nerwicy serwowanie środków uspokajających , nasennych i p/lękowych. Kiedy nie pomagało rozłożyła rączki i bach.. szpital , na detoks gdzie mi powiedziano, że jestem od tych leków silnie uzależniona o czym nie miałam pojęcia bo przecież lekarzowi się raczej ufa..Okazało się, że nie dała mi przez cały czas leczenia ani jednego antydepresantu, same benzodiazepiny i barbiturany oraz inne, uzależniające badziewie, które nie leczy i przecież jak już teraz wiem nie może być stosowane tak długo. Beznadzieja za 100 zł. Bywa niemiła, niegrzeczna. Nie polecam , a wręcz odradzam. Kpina.

Pani Doktor to super lekarz-fachowiec i cudowny człowiek. Ma czas wysłuchać pacjenta, porozmawiać , nie jest znużona opowieściami o dolegliwościach. Leki dobiera bardzo przemyślanie. Na każdej wizycie , bardzo dokładnie wypytuje o samopoczucie, o skuteczność leków. Z całego serca polecam Panią Doktor Beatę Chwalbę,.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Chorzów"?

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne"
Zjednoczenia 3
ul. ks. bp. Adriana Włodarskiego 13/2
41-506 Chorzów
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice
Centrum Psychoterapii "SOBRIETAS" - Oświęcim
Powstańców Śląskich 21
32-606 Oświęcim
"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
ulica Dubiela 10
41-800 Zabrze
ulica Aleja Legionów 26/7
41-902 Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowtnej Przychodnia "AGMED"
ulica Morcinka 15-17
ulica Chrobrego 18
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Sp. z o.o.
ulica Korfantego 3
41-605 Świętochłowice