dr n. med. Beata Ciechanowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra, Pulmonolog

Bardzo uprzejma, pomocna a przede wszystkim kompetentna, nie przepisuje niepotrzebnie leków "na wszelki wypadek", nie straszy. Polecam.

Godna polecenia Pani dr miła i zawsze pomocna. Dzięki jej opiece/8 lat/ moje dzieci są zdrowe i podstałą opieką ,wiem że mogę liczyć gdyby coś mnie niepokoiło.

Godna polecenia Pani dr miła i zawsze pomocna.

Dziecko prawie rok miało plamy i wysypki, dopiero po wizycie u dr Ciechanowskiej, która przepisała odpowiednie maści na drugi dzień różnica była diametralna, wszystko prawie poznikało. Lekarz bardzo kompetentny, świetnie podchodzi do dzieci, do problemu. Pieniądze warte wizyty, jak najbardziej polecam i jeśli tylko będę miała problem-znowu tam pojadę.

Wizyta u Pani doktor niestety nie spelnila naszych oczekiwan sadzac po wczesniejszej opinii internautow,bardzo praktycznie podeszla do choroby przepisujac sterte specyfikow,a nie tego oczekiwalismy.Sadzilismy ,ze jako alergolog poleci odpowiednie testy dla malego dziecka z podejrzeniem AZS a dowiedzielismy sie ze nie ma specjalnie sensu ich wykonywac.Sens natomiast jest w zaleczaniu objawow.

bardzo miła i kompetentna, poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, cierpliwie odpowiada na wszystkie nawet najgłupsze pytania

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński