Lekarze Jarosław

Neurolog

oddział neurologii
C O M
37-500 Jarosław

polecam każdemu brak słów żeby opisać jak wspaniale i wyśmienicie to tylko napiszę że każde pani dr słowo doprowadza do łez z szczęścia mnie i moją mamę po każdej ja byłem u wielu neurologów i nigdzie nigdy nie zostałem tak wspaniale i wyśmienicie potraktowany jak u pani dr. Luizy
Opinia dodana przez: adi

lek. dent. Mohamed Abdi

37-500 Jarosław

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jacek Dąbrowski

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

niestety: zamknął Gabinet z dniem 31.12.2013. Jak inne małe firmy nie mając szans na sprostanie wymogom finansowo-biurokratycznym...

Emil Kwarciany

Jarosław

Pan Doktor to ZŁOTY CZŁOWIEK :) Mimo dużej kolejki bez problemu mnie przyjął (przez tydzień czasu żaden lekarz mnie nie przyjął, każdy odmawiał). Pan Doktor słucha, pyta, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania i także poświęca na nie sporo czasu. Diagnoza, leczenie, recepty - na wszystkie pytania szczegółowo odpowiada. Dziękuję - prawdziwy lekarz z powołania i naprawdę ludzki :) Polecam!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

37-500 Jarosław

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

lekarz Maria Węglarz

37-500 Jarosław

lekarz jakich ostatnio mało.leczy mnie i całą moją rodzinę.Polecam jako lekarza rodzinnego !!! Powyższa opinia jest w pełni uzasadniona.
Opinia dodana przez: pacjetka

lekarz Wanda Baran

Lekarz rodzinny, Pediatra

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

lekarz Daniel Bryzek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Świetny wspaniały lekarz empatyczny i kompetentny duż zainteresowanie i troska o pacjenta.Nietety nie przyjmuje już w mojej przychodni od jakiegoś czasu ale pomimo to wystawiam opinię na 5.Więcej takich lekarzy.Dużo dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Krystyna Knara kotowska

Lekarz rodzinny

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

super uśmiech na twarzy , fajna atmosfera, lęki obawy, precz, wyjaśnienia tak, leki jakie po co tak , co masz robić tak ,wychodzisz bez lęku bez strachu

lekarz Artur Kustosz

Ośrodek Wczesnej Interwencji
os. Kombatantów 17
37-500 Jarosław

Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam

lekarz Małgorzata Dankiewicz

37-500 Jarosław

Polecam serdecznie tą Panią za swoje kompetencje jak i podejście i szacunek do chorej pacjentki. Polecam każdemu

dr n. med. Stanisław Sobocki

Matejki 4
Jarosław

Miałem wypadek samochodowy pod Jarosławiem. Trafiłem do szpitala pod opiekę Pana doktora, który przeprowadził operację i do dnia dzisiejszego chodzę bez problemu mimo już podeszłego wieku. Wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Anna Jędryszek-Grochoła

Limanowskiego 58A
37-500 Jarosław

Pani Doktor jest bardzo mila ,konkretna posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i umiejetnosci dlatego czesto nawet najlepszy specjalista z konkretnej dziedziny jej niedorownuje.Jesli szukasz dobrego internisty i lekarza rodzinnego w doslownym tego slowa znaczeniu to goraco polecam !!!.Pani Doktor Ci pomoze ,wyleczy ,wyslucha ,doradzi.To najlepszy internista jakiego znam 😃😃😃.Piec gwiazdek by ocenic Pania Doktor to zdecydowanie za malo.Dlatego ja prywatnie stawiam 10 gwiazdek i jeszcze raz goraco i szczerze polecam ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Stanisław Czarski

Psychiatra

Pomocna Dłoń
Kościuszki 29 a
37-500 Jarosław

Cudowny człowiek! zyczliwy i skuteczny .

lekarz Jan Kowalczyk

Laryngolog

Przychodnia Rejonowa Poradnia Laryngologiczna
ul. Strażacka 45
42-300 Jarosław

Bardzo dobry lekarz.Ma swoje zasady.Ma podejscie do dzieci..Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona.Polecam!
Opinia dodana przez: asia
Bardzo dobry lekarz a do tego miła i sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz o złotym sercu,dobro i zdrowie pacjenta są dla niej najważniejsze.

lekarz Ryszarda Dejniak

Alergolog, Pediatra

37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Halina Kaczyńska

Ośrodek Zdrowia
Wiązownica
Jarosław

Pani doktor niezwykle oddana dzieciom.

dr n. med. Artur Mazur

37-500 Jarosław

Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje