Beata Draga

Pani Doktor to świetna specjalistka. Doceniam duże zaangażowanie, cierpliwość i wnikliwość w leczeniu. Od 20 lat zajmuje się moim uzębieniem, które stwarza niemałe problemy. Polecam!

Pani Beata jest stomatologiem godnym polecenia. Jest miła sympatyczna pomocna zna się na swojej pracy robi dokładnie starannie. Jestem pacjentką już długie lata chodzimy całą rodziną

Super obsługa, pani doktor bardzo miła, widać że kocha swoją pracę i zna się na rzeczy. Ceny są rozsądne, nie są wygórowane, a sama pani doktor podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie.

Bardzo konkretna pani doktor, profesjonalna obsługa. Pani doktor rzetelnie i rzeczowo wszystko wyjaśnia, jestem zachwycona!

doskonały lekarz godny polecenia uczciwy i ma świetne oferty cenowe

doskonały lekarz godny polecenia uczciwy i ma świetne oferty cenowe

jest nieodpowiednim stomatologiem krzyczy po pacjentach.

jest nieodpowiednim stomatologiem krzyczy po pacjentach.

nie jest miło a człowiek bez tego już się boi

nie jest miło a człowiek bez tego już się boi

Pani dr usuwała mi zęba, wróciłam do niej mowiac ze mnie boli, przepisała mi antybiotyk ale nie pomagało... poszłam do niej jeszcze raz, kazała zrobic zdjecie i przyjsc za pare dni... okazało sie ze zostawiła mi korzenie, skierowała mnie na chirurgie ( gdzie musiałam znowu płacic) ale powiedziała ze mam pojsc na weekendzie... na szczescie tym razem jej nie posłuchałam i poszłam wczesniej bo nie potrafiłam z bolu wytrzymac... okazało sie ze Pani dr zostawiła mi oba korzenie nie inforumując mnie o tym ! masakra! Wszyscy moi znaojomi sie dziwa, jak lekarz z takim stażem nie wie jak wygląda całkowicie usunęty ząb... nikomu nie polecam tej Pani.... wrywanie kosztowało mnie w sumie 700 zł .

Ja i moja rodzina od lat korzystamy z usług dentystycznych p.Beaty Dragi. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, pani doktor ma świetne, indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta w jej gabinecie to przyjemność.

Pani doktor godna polecenia. Jest bardzo miłą osobą i zawsze wszystko wytłumaczy. Polecam