lekarz Beata Frączek-Błachut

Radioterapeuta

Wspaniała lekarka. Kompetencja, empatia, wiedza, pełny profesjonalizm i właściwe podejście do pacjentów. Nigdy nie odmawia pomocy , wszystko jasno tłumaczy . Dla mnie to bardzo cenne. Polecam serdecznie i dziękuję

Polecam serdecznie i dziękuję

Byłam u Pani Doktor na na wizycie w prywatnej przychodni w Onkointegrze. Jestem pozytywnie nastawiona . Nie dość że wszystko wytłumaczyła odnośnie postępowania onkologicznego, to jeszcze zaproponowała solidne wsparcie onkologiczne . Zajmuje się też leczeniem wspomagającym w onkologii .Ma dużo kursów i uprawnień zdobytych w zagranicznych klinikach ( wiele dyplomów w gabinecie) . Pierwszy raz spotkałam się z tym, aby onkolog tak dużo wiedział o innych metodach leczenia jak naturopatia, fitoterapia czy hipertermia. Ogrom wiedzy , jaki mi przekazała na naszym spotkaniu jest przytłaczający a zarazem oszałamiający . Moim zdaniem jest bardzo pozytywnie zakręcona o czym świadczy tłum pacjentów czekających do gabinetu pani Doktor . Lekarka uśmiechnięta , pewna siebie, dający pacjentom nadzieję i niosąca ogromną pomoc w tych bardzo trudnych chwilach życia jak choroba nowotworowa. U Pani Doktor czas nie istnieje , poświęca go tyle, ile pacjent potrzebuje , nie spieszy się i nie liczy pieniędzy za każdą minutę jak niektórzy jej koledzy po fachu. Widać i słychać , że swój zawód wykonuje z pasją i poświęceniem .To nic , że terapie są może i kosztowne ale moim zdaniem cena jest uzasadniona. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i możliwość leczenia u Pani.

Polecam w tych ciężkich chwilach, Pani pełna zapału do leczenia i dająca siłę choremu... kompetencja na wysokim poziomie

Pani dr Beata Fraczek-Błachut jest bardzo dobrym specjalistą, szczerze oddanym pacjentom. Ma indywidualne podejście do chorego, jest kompetentna, a przy tym bardzo sympatyczna i życzliwa. Ma ogromną wiedzę, którą systematycznie poszerza i uzupełnia. To lekarz z powołania. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. Ja byłam leczona w warunkach szpitalnych i od początku leczenia pani dr rzetelnie i szczegółowo wytłumaczyła mi w jaki sposób będę leczona i jakie są rokowania w moim przypadku, okazała mi przy tym dużo ciepła i życzliwości. Dzięki pani dr pokonałam raka, mam nadzieję, że choroba nie wróci. Pani dr ma bardzo dobre podejście do chorego, nie pozwoli się załamać. To po prostu dobry człowiek i bardzo dobry specjalista. Życzę pani dr dalszych sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Dziękuję za okazane serce!

Polecam wszystkim Panią Doktor bo jest ona niezwykle ciepłym, kompetentnym i skorym do pomocy człowiekiem Byłam u niej z moją mamą na prywatnej wizycie i jesteśmy zachwycone jej podejściem do chorego . Pomimo że mama jest już w stanie zaawansowanym choroby to Pani Doktor nie dość że zajęła się nią bardzo skrupulatnie , to jeszcze dzięki wdrożonemu leczeniu moja mama czuje się obecnie bardzo dobrze . Pani Doktor Błachut wskrzesiła w niej chęć i wolę życia i za to jej dziękuję oraz życzę wytrwałość i uśmiechu w ciężkiej pracy z chorymi .

Wciąż poszukujesz "Radioterapeuta Skawina"?

al. Wolności 6

ulica Madalińskiego 5/2
Krzeszowickie Centrum Zdrowia - Przychodnia Specjalistyczna
ulica Krakowska 8
32-065 Krzeszowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice