lekarz Beata Gajdeczka

2,2
2,5
2,4
2,1

Lekarka,która nie lubi ludzi,co widać na pierwszy rzut oka. Jest arogancka, nie obchodzi jej dobro pacjenta. Jeśli przyjdzie się na wizytę kontrolną miesiąc wcześniej niż powiedziała, nawet nie wykona badania- każe przyjść znowu za miesiąc( pomimo tłumaczeń,że taki termin nam nie odpowiada). Atmosfera w gabinecie jest beznadziejna.Szczerze odradzam

Leczę się u Pani doktor (a właściwie leczyłam) ładnych parę lat. To, że jest nad wyraz nie sympatyczna, arogancka nie przeszkadzało mi do momentu, w którym wyszła mi bardzo zła cytologia. Miałam powtórzyć badanie po pół roku. Kiedy się zjawiłam na wizycie Pani doktor bez badania na podstawie moich informacji stwierdziła, że mam stan zapalny i mam się wyleczyć, następnie zgłosić się do niej ponownie. Odradzam wszystkim, którym zależy na tym aby być zdrowym.

Odradzam wszystkim panią, a zwłaszcza tym w ciąży, wizyt u tej kobiety. Byłam u niej w 23 tygodniu ciąży w przychodni na Bogucicach. Lekarka niemiła, oschła, na wizytę poświęciła mi raptem 5 minut. A na moje usg połówkowe 1 minutę! Nie pozwoliła patrzeć na monitor w trakcie usg, na pytanie o płeć dziecka odburknęła, że ma ważniejsze rzeczy do oglądania. Nigdy więcej do niej nie pójdę. Może posiada odpowiednie kwalifikacje, ale jej stosunek do pacjenta jest skandaliczny. Nie marnujcie czasu dziewczyny, bo będziecie żałować tak jak ja

Nie miałam wiele do czynienia z panią dr ponieważ trafiłam do niej dopiero pod koniec ciąży,ale nie mogę powiedzieć złego słowa na jej temat,była miła, starała się zawsze rozluźnić atmosferę.Jedyne co mogę zarzucić tej lekarce,to za mało czasu dla pacjenta. Ale ogólnie polecam

Pani Doktor nie wzbudziła mojego zaufania z prostej przyczyny. Przychodząc do ginekologa oczekujemy, że zadba o nas bo same akurat w tej materii nie jesteśmy w stanie sobie pomóc. Taki lekarz musi wzbudzać zaufanie i pomimo że ma tylko lub aż 10 minut na pacjentka wykorzystać do maksimum, dowiedzieć się co jej dolega i w jakiej sprawie się do niej zwraca. Na miłość Boską w końcu po to studiował tyle czasu i uczył się aby pomagać i leczyć innych. Pani doktor może i jest wykształcona ale widocznie nie pod tym kątem co potrzeba!. Moja wizyta zakończyła się po badaniu usg w którym Pani dopatrzyła się cysty lub ciąży pozamacicznej, nie była pewna wysłała mnie po test ciążowy- wynik był negatywny więc postawiła na cystę która jak stwierdziła jest mała więc się sama wchłonie. Nic bardziej mylnego po 24godz. od wizyty w jej gabinecie wylądowałam na ostrym dyżurze z wysoka gorączka, ostrym stanem zapalnym przydatków a cystę musiała zostać usunięta jej wielkość to 1.5cm.... pytanie ile miała w dniu badania nie wiem takie informacje nie zostały mi podana w karcie pacjenta nie wpisana wielkość. Obecnie toczy się w tej sprawie postępowanie sądowe a Pani doktor nawet przez chwile nie przyznała się do zbagatelizowania mojego przypadku.

gdyby nie Pani doktor moja coreczka nie przezylaby poza I trymestr

gdyby nie Pani doktor moja coreczka nie przezylaby poza I trymestr

pierwsza wizyta u p. dr Gajdeczki i chyba nie ostatnia, sprawia miłe wrażenie, nie "odwala pańszczyzny", przy badaniu palpacyjnym nie odczuwałam dyskomfortu, mam nadzieję, że podczas następnej wizyty otrzymam skierowanie na usg, bo tego się spodziewałam, ale widocznie nie było aż takiej potrzeby...

Lekarka bez tzn. powołania, wizyty nieprzyjemne. Nie wiem czy ona jest starą bezdzietną panną, że w taki sposób traktuje swoje pacjentki. W każdym razie nie polecam.

Ta osoba w ogóle nie powinna być ginekologiem. nie nadaje do leczenia kobiet. Badanie u niej jest strasznie nie przyjemne i jeszcze do tego ma pretensje do pacjenta. Mnie nie zaczęła jeszcze leczyć a już straszyła jakimiś chorobami - straszne to było.

beznadziejny lekarz, obnosi się ze swoją 'wiedzą' z wyższością, spędziłam w jej gabinecie minutę, bo czepiała się wszystkiego, na wizytę czekałam jakieś dwa miesiące i wyszłam z niczym, zdecydowanie nie polecam.