lekarz Beata Geryń

Lekarz bardzo miły i uprzejmny. Odpowiada na zadane pytania nie zawsze w jasny sposób. Pomimo długotrwałego leczenia, nie skierowała dziecka na badanie krwi lub inne szczegółowe badania. Leczy półśrodkami (unika antybiotyków) i nie szuka przyczyny choroby ... Nie da się leczyć bez zrobienia badań szczegółowych po tak długim okresie bez poprawy stanu zdrowia. Może to przypadek wyjątkowy w dorobku lekarza albo przypadek trudny do zdiagnozowania. Do tej pory nie było zastrzeżeń z mojej strony do sposobu leczenia. Jednak ta sytuacja jest zupełnie inna i jednocześnie zaanagażowanie lekarza też pozostawia wiele do życzenia.

Bardzo fajna sympatyczna pani doktor.Wspaniale podejście do dzieci pełen profesjonalizm.Udziela wyczerpujacych odpowiedzi na wszystkie pytania mam do niej 100% zaufanie!!!POLECAM!!!