Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo miła, wizyta umówiona na godzinę równa się z godziną przyjęcia do gabinetu, szczegółowo przeprowadzony wywiad, dokładne oględziny zmian na skórze, diagnoza szybka. Na wszystkie moje (liczne) pytania otrzymałam dokładną odpowiedź, tok leczenia omówiony, instrukcja zażywania lekarstw zapisana jasno, wszystko wytłumaczone, zostałam zaopatrzona w recepty z wytycznymi do dalszego, ewentualnego leczenia u lekarza pierwszego kontaktu. Bardzo polecam

Bardzo nie polecam Pani doktor ze wzgledu na brak profesjonalnego podejścia do pracy. Typowy PRL. Dawno nie widziałem tak złego podejścia do klienta.

NIE POLECAM!!! Pani doktor opryskliwa, niemiła, nieuprzejma... odwołaliśmy inne wizyty bo chcieliśmy iść z córką do Pani doktor a Pani doktor powiedziała że dzieci nie przyjmuje a na recepcji zapisując córkę na wizytę nikt mnie nie poinformował że dzieci nie przyjmuje.

Sporadycznie korzystam z wizyt u Pani Doktor. Zawsze postawiła trafna diagnozę i przepisala odpowiednie leki i antybiotyki. Jest bardzo miła i sympatyczna. Nie mam do niej zastrzeżeń. Mogę spokojnie ja polecić. W moim przypadku choroby skóry.

Pani doktor odmówiła przyjęcia w gabinecie, ponieważ wychodziła o 12:00 na korytarz a mnie nie było jeszcze. Godziny przyjęć 8-16. Wyjaśnienie odmowy przyjęcia : musi jechać do drugiej pracy i nie przyjmie. NIE POLECAM !!!!! nie mila, krzyczy, arogancka.

Byłem u Pani dermatolog raz, i mimo, że diagnoza była trafną to już się u niej nie pojawię. Do samej wizyty nie mogę się przyczepić, może nie było jakoś super miło, ale to nie jest kawiarnia tylko poradnia więc cel jest inny. Sama wizyta przebiegła dość szybko miałem wrażenie, jak gdyby Pani doktor się gdzieś spieszyła, mogę się mylić, ale poczułem się lekko zaniedbany w kilku względach. Recepty dosyć drogie, nie do końca dobre, nie zostałem poinformowany o maści która została mi przepisana jako, że jest na sterydach. Tak jak wspomniałem diagnoza była trafna, ale jeżeli mówimy o kompletnej wizycie i nazywamy kogoś ''dermatologiem z polecenia'' jak ma to miejsce w Instytucie Zdrowia to oczekuję kompletnej wizyty i przyłożenia się do swojej pracy tym bardziej, że koszty wizyty nie należą do małych. Pozdrawiam wszystkich zmagających się ze schorzeniami skóry!

Wylądowałem u pani doktor z powodu problemu grzybicy miejsc intymnych, ale niestety wizyta pozostawiała wiele do życzenia. Co prawda lekarz zamknął gabinet, ale samo miejsce zakażenia drożdżakami oglądał może z 5 sekund i to całkowicie niedokładnie. Nie zrobiła ze mną nawet dokładnego wywiadu, skąd mogłoby się to zakażenie wziąć ( jedyne pytanie skierowane do mnie to to, czy brałem antybiotyki ). Następną rzeczą która mnie zdziwiła to to, że nie zrobiła wymazu z chorego miejsca, bo z tego co słyszałem zazwyczaj tak się robi przy zakażeniu grzybami. Po spędzeniu w gabinecie około 5 minut dostałem receptę na leki przeciwgrzybicze ( bardzo drogie swoją drogą .. ), które wcale mi nie pomogły.
Może ta pani zna się na chorobach skóry, ale z grzybicą jest raczej najmniej obeznana ( w czasie wizyty dzwoniła do jakiegoś "zaprzyjaźnionego" aptekarza, pytając o to jakie leki będą najlepsze i jak pisze się ich nazwy ).
Cóż, byłem prywatnie, ale już teraz wiem, że nigdy więcej z problemami grzybiczymi nie odwiedzę tego lekarza.
Pozdrawiam

Niegdyś skuszona pozytywnymi opiniami o Pani doktor udałam się do niej na wizytę. Była to moja pierwsza wizyta u dermatologa i nie wiedziałam czego się spodziewać i oczekiwać, teraz gdy korzystam z usług innego lekarza widzę jak po "omacku" działała Pani doktor. To co na plus mogę powiedzieć, to że Pani doktor jest uprzejma, miła, nie wytwarza stresującej atmosfery. Natomiast po pierwsze: diagnozuje chorobę skóry zza biurka, jednym rzutem oka (np. obecna dermatolog oglądała moją twarz pod lampą, dokładnie), po drugie przepisuje leki, które tak naprawdę nie są potrzebne (ja ...

To co na plus mogę powiedzieć, to że Pani doktor jest uprzejma, miła, nie wytwarza stresującej atmosfery. Natomiast po pierwsze: diagnozuje chorobę skóry zza biurka, jednym rzutem oka (np. obecna dermatolog oglądała moją twarz pod lampą, dokładnie), po drugie przepisuje leki, które tak naprawdę nie są potrzebne (ja musiałam nałykać się silnych antybiotyków przez dwa miesiące - nie przyniosły one żadnych efektów, a nabawiłam się przez nie zmian grzybicznych), po trzecie poleciła mi szereg zabiegów, które również nic nie pomogły. Podsumowując - na całe leczenie wydałam ok 1000zł skutki były opłakane. W końcu co prawa uporałam się z problemem za pomocą elektrokoagulacji, którą zaproponowała i przeprowadziła inna pani doktor z tej samej przychodni.

Po niedługim czasie problem powrócił - ocenie korzystam z usług innego lekarza i leczenie konsekwentnie wygląda tak: maść na twarz + oczyszczanie twarzy i tak aż do skutku, koszty niewielkie a po 2 miesiącach ładna buźka.

W Bolesławiu w Ośrodku zdrowia Pani doktor wyszła zostawiając 5 pacjentów bez przyjęcia ich.

Niestety nie mogę poleć Pani dermatolog innym. Jej podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Po krótkim wstępie i opisie problemów skórnych (może nie są największe, ale bardzo widoczne i niehigienicznie wygladają) lekarka nakrzyczała bez powodu, mając pretensje, że się do niej przyszło. Jest to moja któraś z kolei wizyta u tej Pani i zawsze traktuje mnie z góry. Mam wrażenie, że nie lubi szukać innych rozwiązań, niż tych do których jest przyzwyczajona. Przy pierwszej wizycie z góry stwierdziła, że jestem uczulona na wodę.