lekarz Beata Hruszka-Majchrzak

2,7

Pani Doktor ewidentnie nie lubi swojej pracy przez co nieuprzejmie traktuje pacjentów. Czytając poprzednie opinie, widzę że Pani Doktor nigdy już się nie zmieni. Nie wrócę już do tego lekarza nawet jakby do Pani Doktor był najszybszy termin. Pani Doktor wypisała receptę nie tłumacząc co mi dolega. Nie polecam.

nie lubi pacjentów, lekarz nie jest kompetentny!!! strata czasu, w ogóle nie rozumiem, po co ona siedzi w gabinecie, nie przynosi ludziom żadnych korzyści

nie lubi pacjentów, lekarz nie jest kompetentny!!!

Nie wiedziałam jak sie odwdzięczyć i wymyśliłam, że napiszę tu opinię z podziękowaniem, za wyleczenie z przedłużającej się choroby, w której nikt dotąd nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pani doktor tak dociekle się zajęla sprawą, że czuję się teraz zdrowa. Dziękuję Pani Doktor!

Nie polecam.... Pani doktor jest niemiła, niegrzeczna wręcz impertynencka... Powinna już odejść na emeryturę, bo nie lubi pacjentów i swojej pracy.

Nie polecam.... Pani doktor jest niemiła, niegrzeczna wręcz impertynencka...
Powinna już odejść na emeryturę, bo nie lubi pacjentów i swojej pracy.

Widać, że Pani dr całe życie w pracuje w publicznej służbie zdrowia. Nadęta, wydaje jej się że nie wiadomo kim jest. Niemiła, nieprofesjonalna, zero empatii. Brak odpowiedniego podejścia do pacjenta. Nie polecam.

Drugi raz korzystam z usług Pani Doktor. Jest bardzo niemiła. Kolejny raz odnoszę wrażenie, że niepotrzebnie tam przychodzę, ponieważ Pani doktor sugeruje, że nic nie dolega mimo kaszlu, który dusi. Ponadto twierdzi, że nie może wypisać l4 z datą wstecz (1 dzień), a mimo to daje na kolejne 3 dni zwolnienie lekarskie twierdząc, że z gorączka powinno się iść do szpitala w weekend, co dla mnie jest absurdalne, gdyż z takimi przypadkami raczej w szpitalu mnie nie przyjmą i kaza iść na drugi dzień do lekarza rodzinnego. Nie polecam!

Nie polecam!

Wróciłam tu dziś po jakimś czasie w celu sprostowania. Ostatnio narzekałam, ze Pani Doktor byla nieprzyjemna... Dziś już wiem, że gdyby wtedy trochę ostro ze mną nie rozmawiała, ja dalej bagatelizowałabym moją chorobę i lekceważyłabym zalecenia. Na dzisiejszej wizycie podziękowałam Pani Doktor za takie podejście i tu też chciałam wyglosić swoje DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM!

Dwukrotnie korzystałam z konsultacji w zakresie leczenia rodzinnego. Za pierwszym razem dowiedziałam się, iż powinnam stawić się pod jej gabinetem co najmniej w godzinie, kiedy powinnam zaczynać pracę tj o 7.00 i czekać na jego otwarcie (to nic, że do 10.00). W przeciwnym razie uważa wypisanie l4 za nadużycie. Za drugim razem uznała chyba, że jestem koniem i przeziębienie, z którymi przyszłam, ustąpi po trzech dniach leczenia fervexem. Żadna z opinii, które przeczytałam o jej zarozumiałości, opryskliwości, braku empatii czy traktowaniu pacjenta jak kolejnego śmiecia, któremu trzeba pokazać gdzie jest jego miejsce nie jest przesadzona. Odradzam i ostrzegam. Bufonka, która zapomniała że to my płacimy za jej stołek.

Gdybym kiedyś pisał tu opinię, może nie byłaby zbyt pomyślna. Pewna sytuacja spowodowała, że ponownie zawitałem u Pani Doktor. Bardzo się zdziwiłem, że wizyta była pod każdym względem na poziomie. Od tej pory byłem u Pani doktor kilka razy i nie mogę jej obecnie nic zarzucić. Czułem zainteresowanie mną jako pacjentem, poświęciła mi sporo czasu, poumawiała na pilne wizyty do specjalistów i wszystko w miłej atmosferze. obecnie bardzo polecam !!!

Piszę swoja opinie prawie na gorąco bo akurat kilka dni temu byłam u Pani Doktor. Nie byłam zapisana na wizytę ale poprosiłam żeby mnie przyjęła dodatkowo, bo jechałam prosto z pracy i źle się czułam. Otrzymałam zgodę, pomimo, że pod gabinetem było dosłownie czarno. Sama wizyta przebiegała w miłej atmosferze i Pani Doktor wytłumaczyła mi mój problem i dała skierowanie na dodatkowe badania. To już kolejna moja wizyta u Pani Doktor i zawsze jestem zadowolona. Dziwię się niektórym opiniom bo wydają się zupełnie nieprawdopodobne.