Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.

Cudowna, profesjonalna, miła i konkretna :) Nie naciąga na zbędne zabiegi !!! Moja dentystka od 14 lat :) Jedynym minusem jest czas oczekiwania na wizytę ale dobry stomatolog ma wielu pacjentów - warto czekać :)

Doświadczona profesjonalistka, bardzo sympatyczna, miła, delikatna a przy tym dokładna. Wzbudzająca zaufanie.To bardzo dobry stomatolog,zwracający uwagę na każdy grymas na twarzy pacjenta.Wspaniała atmosfera w gabinecie. Niewygórowana cena. Polecam każdemu:)

Wzbudzająca zaufanie u pacjenta:) doświadczona profesjonalistka:) Polecam każdemu:))

Wzbudzająca zaufanie u pacjenta:)
doświadczona profesjonalistka:)
Polecam każdemu:))

Moj Stomatolog od 15 lat:) Pani Jablonska,profesjonalna,mila i uprzejma,szczera bez naciagania na zbedne zabiegi. Maly ale fajny gabinet z domowa prawie atmosfera:).

Moj Stomatolog od 15 lat:)
Maly ale fajny gabinet z domowa prawie atmosfera:).

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Jelenia Góra"?

Alina Osuch

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej