lek. dent. Beata Jakubowska

1,9
2,2
1,8

Nie polecam - podejście do pacjenta jak do konia. Zero objaśnienia w jakim stanie są zęby, zero wyjaśnienia co będzie robiła, zero wyjaśnienia co do planu czy metody leczenia. Odniosłem wrażenie że marnuję jej czas, a wizyty błyskawiczne -góra 5min - choć pod gabinetem w certusie pustki.. po drugiej wizycie doszedłem do wniosku, że to ona zmarnowała mój czas bardziej.. Trafiłem do pani doktor z bólem zęba 6, pani doktor "postukała" i stwierdziła że to jednak 5, bez słowa tłumaczenia - "powierciła", "podłubała", "zakleiła" i powiedziała że wsadziła "lekarstwo" i ...

Trafiłem do pani doktor z bólem zęba 6, pani doktor "postukała" i stwierdziła że to jednak 5, bez słowa tłumaczenia - "powierciła", "podłubała", "zakleiła" i powiedziała że wsadziła "lekarstwo" i za dwa tygodnie się okaże czy ząb będzie wymagał leczenia kanałowego. Na pytanie co to za lekarstwo - zbywająco odburknęła "opatrunek".. Cała wizyta trwała 5min.. Przekonany, że nie jest tak źle, choć bez żadnej wiedzy na temat zęba - czy wdała się próchnica, czy był już kanałowo leczony i czy ząb miał jakiś dodatkowy kanał i dlatego bolał - byłem zadowolony, no bo przestał boleć.. ALE..

Po dwóch tygodniach, na kolejnej wizycie, pani dr. pyta się czy się zdecydowałem na leczenie kanałowe - bez żadnego wstępu, jak się sprawowało "lekarstwo", bez zajrzenia do zęba..
Skonsternowany całą sytuacją zacząłem dopytywać.. I zaczęły się zdawkowe odpowiedzi, wywracanie oczami, czy wręcz odwracanie się plecami i burczenie coś pod nosem..
Pani doktor nie zrobiła nawet prześwietlenia - a chce kanałowe leczenie robić.? Na pytanie, jaką metodą będzie "leczyła" mój ząb (ręcznie czy maszynowo) odpowiedziała zdawkowo że ma "specjalne" narzędzia.. Podziękowałem i stwierdziłem że SAM się do edukuje.. Bo po wizycie czułem się głupszy niż przed.. Więcej moich wizyt z pewnością nie będzie, bo już straciłem ząb przez podobnego "fachowca"..

A Pani doktor radzę zmienić specjalizacje na weterynarię - wtedy żaden pacjent nie będzie zawracał głowy pytaniami..

Stomatolog Certusa pani Beata Jakubowska jest najgorszym stomatologiem na jakiego trafiliśmy. Syn lat 16 ma przez " panią doktor " tak uszkodzony ząb po leczeniu kanałow że grozi usunięciem. Koszty które teraz ponosimy przez "panią doktor" są dużo większe niż powinny być. I oczywiście nie polecam wręcz odradzam wizyt u niej.

Totalnie źle zrobione wypełnienie, jak się okazało nieszczelne, a próchnica oczyszczona tylko powierzchownie, po 3 dniach trafiłam do innego lekarza z ogromnym bólem, który naprawiał spartaczoną pracę poprzedniczki. Nie polecam bo więcej szkody niż pożytku z tej wizyty.

Omijać z daleka, szkoda zdrowia. Ząb został mi źle uzupełniony przez, co nie mogłem jakiś czas po "leczeniu" jeść i pić z bólu, a przy "leczeniu" zostało mi naruszone szkliwo przy szyjce INNEGO zęba, który teraz mam naruszony. Byłem z reklamacją, żeby mi to naprawiła - nic nie wytłumaczyła tylko coś tam dokleiła, 5 minut i po wizycie. Poprawa była minimalna, wciąż mam trudności z jedzeniem i piciem. Teraz muszę znaleźć kogoś kto mi naprawi, co ta pani mi spartaczyła. NIE POLECAM!!!

Umówiłam syna, 8 lat, do tej "doktorki", przez LUX-MED, przyjmuję na ul. Ułańskiej 7 w Poznaniu. Przez dość długą kolejkę do recepcji, spóźniliśmy się na wizytę ok 5 min, pani doktor już nie było w gabinecie, po telefonie z recepcji ,że dojechaliśmy była oburzona tym faktem, że nie może wrócić do domu i została cofnięta. Wizyta nie trwała nawet 15 min, zero podejścia do dziecka, które boi się dentysty. Krzyczała, że syn nie współpracuje i ona nic nie może zrobić, mamrotała coś pod nosem i o niczym nie informowała (np. co będzie robić). Stanowczo odradzam wszystkim, nie tylko rodzicom. Płacę za pakiet medyczny a wizyta była jak z koszmaru! Taka osoba w ogóle nie powinna pracować z pacjentami a już na pewno nie z dziećmi.

Nie polecam. Byłem U Pani Jakubowskiej w luxmedzie na kontroli. Znalazła u mnie dwie małe dziurki, które usunęła na miejscu. Po dwóch miesiącach i bólu zębów okazało się że mam jeszcze dwie duże dziury, których Pani Jakubowska "nie zauważyła" albo nie chciała zauważyć. Prawdopodobnie dlatego że jeden z nich był problematyczny do naprawy pod względem dostępności. Zdecydowanie nie polecam.

Dramat, wizyta 5 min. Miesiąc temu byłam prywatnie u stomatologa, który coś tam robił mi z zębem, który kilka lat temu miał kanałowe, i powiedział ze jak dalej będzie bolało to trzeba je powtórzyć. Tydzień temu byłam w tym samym miejscu ale u Anna Stasiak-Szymkowiak. Ból zęba znajdował się wtedy po drugiej stronie. Pani zatruła ząb, zrobiła coś tam jeszcze i jak narazie wszystko ok- ale czeka mnie najpewniej kanałowe w tym miejscu. Natomiast Pani Beata postukała w zęby( bolą mnie nerwy ) i stwierdziła ze wszystko jest ok, ale mogę jechać zrobić zdjęcie za 70zl. Pojechałam. Minęła godzina i ząb znów boli, teraz muszę się męczyć do poniedziałku na kolejna wizytę z kimś kompetentnym. Do tego zadawała mi pytania dotyczące leczenia kanałowego sprzed 5 lat, jak powiedziałam ze nie wiem to wystrzeliła chamskim tonem „ to niby na jakiej podstawie Panią leczyli” zatem odpowiedziałam jej że nie wiem, bo to przecież ona jest lekarzem a nie ja. Wizyta trwała 5minut. Wcześniej dwie osoby tez wyszły po podobnym czasie. Skoro zęby bolą mnie tak, że nie jestem w stanie wykonywać pracy umysłowej, bo z bólu nie jestem w stanie myśleć to chyba coś jest nie halo, a nie tak jak Pani doktor stwierdziła, że są zdrowe i nawet nie potrafiła zauważyć, który ząb był leczony i plombowany jakiś miesiąc temu ??? XD Omijać, bo to jakiś śmiech na sali ze lekarz nie twierdzi ze wszystko jest w porzadku a zęby bolą tak, że płacze z bólu

Byłem u Pani Jakubowskiej, na wypełnienie zęba. Ale po powrocie do domu okazało się że stomatolog 'porysowała" mnie inny zdrowy ząb w bardzo widocznym miejscu. Dodam, że to przednia górna jedynka! Niestety Pani nic mnie o tym nie powiedziała, żeby wyjaśnić to na miejscu. Kiedy przyszedłem do innego lekarza, okazało się, że ząb, który leczyłem, był bardzo źle zrobiony. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z tak nieprofesjonalną pracą stomatologa.

Byłem u Pani Jakubowskiej, na
wypełnienie zęba. Ale po powrocie do
domu okazało się że stomatolog
'porysowała" mnie inny zdrowy ząb w
bardzo widocznym miejscu. Dodam, że to
przednia górna jedynka!
Niestety Pani nic mnie o tym nie
powiedziała, żeby wyjaśnić to na miejscu.

Nigdy nie spotkałem się jeszcze z tak nieprofesjonalną pracą stomatologa.

Bardzo dziękuję Pani Beacie za wczorajszą wizytę (Luxmed) oraz uśmierzenie bólu. Pani Doktor bardzo dokładnie zajęła się znalezieniem źródła bólu oraz jego lokalizacji i fachowo wykonała swoją pracę. Wcale nie odczuwałam pośpiechu jak to jest napisane w innych opiniach. Dodatkowo podczas wizyty panowała miła i przyjemna atmosfera. Na pewno wrócę do Pani Beaty :)

Pani doktor jest po prostu fachowcem w swojej pracy

Pani doktor jest po prostu fachowcem w swojej pracy