lekarz Beata Jaroszewska

Internista, Kardiolog

2,7

Umówiłam się na wizytę prywatną do Pani doktor na początek kwietnia 2023. Mieszkam za granicą i specjalnie dostosowałam mój przylot do Polski pod wizytę u kardiologa. Wizyta została odwołana i termin został przełożony na początek maja. Po raz drugi kupiłam bilety do Polski, żeby stawić się na wizytę. W dzień wizyty, jadąc autem, zadzwoniłam do recepcji poinformować, że stoję w korku i mogę się spóźnić kilka minut. Pani z recepcji powiedziała, że jeszcze 2 osoby czekają przede mną na wizytę i przekaże informację i Pani doktor poczeka. Przyjechałam do przychodni 10 min po umówionej godzinie, poszłam do recepcji i zapłaciłam za wizytę, dostałam numerek i usiadłam pod gabinetem. Po kilku minutach przyszła recepcjonistka z informacją, że Pani doktor właśnie wyszła i już mnie nie przyjmie. Spytałam, czy nie można do niej zadzwonić, skoro dopiero wyszła, a ja czekałam pod gabinetem, usłyszałam że nie wróci. Chciałam zrobić pełny zestaw badań, wizyta trwałaby z 30 min, więc tak czy inaczej powinna jeszcze być w gabinecie. Zero szacunku dla pacjenta, komunikacji z pacjentem, całkowite zlekceważenie, a wizyta kosztuje spore pieniądze. NIE POLECAM!

Konkretne, kompleksowe podejście do pacjenta. Szczegółowy wywiad, dokładna diagnostyka. Uprzejmość. Polecam!

Nie polecam Pani doktor, bardzo nie miła. Zlekceważyła mnie totalnie.... Na pytania odpowiadała jednym słowem. Wszystkiego musiałam się dopytywać.

Nie polecam . Wizyta pozostawiła niemiłe wrażenie . Poczułem się zlekceważony - jakbym odbierał cenny czas p. doktor .

bardzo miła młoda osoba miły kontakt wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedziec polecam pania doktor .