Beata Jasińska

Dermatolog

Anonim

17.01.2013

Bardzo dobra pani lekarz. Jako jedyna wykrila ze mam swierzba na skorze, a nie alergie, jak inny dermatolodzy, ktorzy dawali zla dniagnoze. Szybko, skutecznie znalazla to, i polecila najlepsza masc do tego wyleczenia. Polecam ja na przyslosc.

Anonim

12.08.2012

Chodzę do niej od paru lat, gdy tylko zdarzy mi się jakiś dermatologiczny problem (jakieś wysypki, uczulenia, dziwne pokrzywki itp.). Jest niezastąpiona - bardzo sympatyczna, otwarta, kompetentna, wzbudza zaufanie, wszystko szczegółowo tłumaczy i zawsze zaleca leczenie, które błyskawicznie przynosi rezultaty. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Na pierwszej wizycie podała mi rękę i się przedstawiła, to było niezwykle miłe i takie niespotykane :) Polecam ją wszystkim z czystym sumieniem, jest wspaniałym lekarzem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kraków"?

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
Wadowice