dr n. med. Beata Kaczmarek

Okulista dziecięcy

Ja oceniam bardzo źle. Po 3 godzinach czekania weszłam do gabinetu. Pani doktor stwierdziła, że badania wyszły dobrze, że nic złego nie wykazały. Mam ogromnego zeza rozbieżnego na lewym oku. Pani doktor stwierdziła, że "proszę kupić sobie okulary "zerówki" dla zamaskowania tego". Czy to jakiś żart? Powiedziała, że widzi zeza, ale nie pomoże mi. Czy to jest lekarz kompetentny ? Oczywiście niemałą sumę za wizytę należało zapłacić, a w gabinecie u PANI DOKTOR spędziłam max.5 minut. Nie udzieliła mi żadnych porad, nie przepisała okularów, nie zaleciła żadnych ćwiczeń. Wyszłam z gabinetu i całą drogę do domu płakałam. Nie polecam tej "specjalistki". Może ma masę dyplomów, ale mnie po prostu zbyła.

Elżbieta

20.01.2014

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Elżbieta

05.12.2013

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

mam 22 lata, od 6 roku zycia nosilem okulary, mialem okropnego zeza. Po kilku latach lekarz prowadzacy stwierdzil ze akulary mi nie pomoga aby zlikwidowac zeza i konieczny jest zabieg operacyjny. mialem moze wtedy 12 lat przerazilem sie i za zadne skarby nie chcialem isc na zabieg. po dwoch latach mama namowila mnie zeby jednak isc na ten zabieg. pod koniec 2003 roku lekarz wypisal skierowanie do szpitala okulistycznego w krakowie wowczas jeszcze oddzial byl w krakowie- witkowicach ul dozynkowa(publiczny na kase chorych). tam wlasnie mialem pierwsza konsultacje z PANIA DOKTOR BETA KACZMAREK ku mojemu zdziwnieniu bylo bardzo sympatycznie. po krotkim badaniu dr Kaczmarek stwierdzila ze trzba operowac i ustalila termin za 2 miesiace. w styczniu 2004 roku mialem zabieg na prawe oko w szpitalu bylem tylko 4 dni. po katroli ktora odbyla sie po dwoch miesiacach PANI DOKTOR KACZMAREK stwierdzila ze oko jest idealnie proste! bardzo sie ucieszylem bylem szczesliwy!!!!! powiedziala ze moze drugie oko samo sie wyprostuje po jakims czasie. tak sie jednak nie stalo w 2006 roku mialem drugi zabieg rowniez przeprowadzony przez pania dr Kaczmarek po pierwszej kontroli Pani doktor Kaczmarek powiedziala ze oczy mam idealnie proste i nie dlugo bede mogl zrzucic okulary!!!! moja radosc byla nie do opisania!!! po roku mialem ostatnia kontrole na ktorej dr Kaczmarek pogratulowala mi i powiedziala ze zez jest wyeliminowany!!! do dzis nie sladu po mojej wadzie, wsrod znajpmych jak powiedzialem ze kiedys mialem zeza to mi nie uwierzyli i mowili ze zartuje, bo naprawde wcale go nie widac!!!!!!! gdyby nie pani doktor Beata Kaczmarek do dzis nie mogl bym patrzec prosto w oczy drugiej osobie. Polecam i prosze nie wierzyc w te negatywne opinie ktore tu przeczytalem bo to sa jakies brednie!!!!!!! kto nie wierzy moge podac moje gg moge przeslac swoje zdjecia to zobaczycie panstwo czy jest widoczny u mnie zez (gg 22330022) pozdrawiam serdecznie Pania dr i jeszcze raz dziekuje!!!!

Dzieki dr Kaczmarek uświadomiłam sobie, że moje życie może wyglądać inaczej niż do tej pory. Od zawsze myślałam, że nie da się tego wyleczyć. O Pani dr dowiedziałam się od znajomej której córka była własnie tam operowana. Troche się obawiałam takiego zabiegu, ale dr Kaczmarek powiedziała mi jakie jest ryzyko i że dużo ludzi decyduje się na takie zabiegi nawet w moim wieku Zabieg trwał bardzo krótko. Wszystko przebiegło bezproblemowo a ja teraz wreszcie mogę patrzeć prosto. Jestem niezmiernie wdzięczna i polecam tego lekarza z calego serca!

Jestem niezmiernie wdzięczna i polecam tego lekarza z calego serca!

Wciąż poszukujesz "Okulista dziecięcy Kraków"?

lek. med.
Anna Piwowarczyk