lekarz Beata Kamińska

Wenerolog, Dermatolog

Dziękuję bardzo pani Beacie za bardzo dobre podejście do syna leczenia trądziku z stanami zapalnym leczenie długotrwałe ale z zmianami na lepsze nie ma lepszego lekarza podejścia Polecamy serdecznie

Serdecznie polecam. Konkretna porada, dobrze dobrane leczenie . Jestem zadowolony, pozbyłem się uporczywych dolegliwości skóry.

Serdecznie polecam.
Konkretna porada, dobrze dobrane leczenie .
Jestem zadowolony, pozbyłem się uporczywych dolegliwości skóry.

Wizyta przebiegła bardzo rzeczowo ,Pani wytłumaczyła przyczyny mojego problemu , po wprowadzeniu leczenia pozbyłam sie uciążliwych przypadłości. Polecam.

Dobrze zdiagnozowany problem i szybka pomoc, w moim przypadku . Cierpliwa i konkretna osoba, odpowiadzi na zadane pytania sa bardzo wyczerpujące. Polecam Panią dermatolog .

Dobrze zdiagnozowany problem i szybka pomoc, w moim przypadku .
Polecam Panią dermatolog .

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Docelowe leczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty, będę polecać Panią Beatę każdemu !

Bardzo nieprzyjemna lekarka. Byłam z moją teściową, osobą lat 80, niedowidzącą. Prosiłam o obejrzenie stóp z powodu cukrzycy - grzybica paznokci. Lekarka spojrzała pogardliwie na jedną stopę nie wstając zza biurka. Prosiłam o spojrzenie na drugą stopę - czy czegoś nie przeoczyłam, z powodu stopy cukrzycowej. Bardzo ją to zdenerwowało - prawie wykrzyczała, że jeśli pacjentka nie zgłasza problemu to o co mi chodzi. Po chwili nie potrafiła nawet wpisać którą nogę oglądała. Zero empatii, nie polecam. Małgorzata

Małgorzata

Odradzam pani doktor nie szanuje praw obywatelskich i pacjenta. Niech nikt do niej nie idzie. Skarga złożona do NFZ

Nie polecam nikomu wizyty u tej Pani. Wizyta trwała 3 minuty, Pani doktor nawet mnie nie słuchała. Mam atopowe zapalenie skóry, a od Pani doktor otrzymałam receptę płatną 100% NA TRĄDZIK !!! Kiedy chciałam, żeby ta Pani obejrzała jeszcze moje pieprzyki skoro już u niej byłam, to wymigiwała się, że jak "chcę coś jeszcze to muszę się umówić na kolejną wizytę" ( jak byłam w Kartuzach u p.dr Litwic to sama zaproponowała, że całą mnie obejrzy). Pani Beata Kamińska traktuje swoich pacjentów w sposób lekceważący. Strata czasu na tego lekarza ...

Pani Beata Kamińska traktuje swoich pacjentów w sposób lekceważący. Strata czasu na tego lekarza bez kompetencji !!!

Bardzo szybka i profesjonalna ocena stanu skóry, zabieg zaproponowany i wykonany na miejscu spełnił moje oczekiwania. Poleciłam Panią doktor wielu znajomym i wszyscy są mi za to wdzięczni.

Bardzo szybka i profesjonalna ocena stanu skóry, zabieg zaproponowany i
wykonany na miejscu spełnił moje oczekiwania. Poleciłam Panią doktor
wielu znajomym i wszyscy są mi za to wdzięczni.

Nie polecam, dzięki Pani deramtolog cera mi się bardzo pogorszyła, szkoda pieniędzy na leki, które zapisuje,są za silne. Teraz leczę się na coś czego nie miałam, skutki leczenia u Pani dermatolg. Po pierwsze nie obejrzy nawet dobrze twoich zmian a na kolejnej wizycie twierdzi,ze nastąpiła poprawa, w ciemno.