Beata Kaniowska

Pani dr Kaniowska Beata kompleksowo podchodzi do pacjenta. W moim przypadku było to standardowe leczenie, aparat na zęby oraz implantologia. Gdyby nie podpowiedzi p. dr ngdy nie zdecydowałambym sie na podjęcie decyzji odnośnie leczenia, m.in. dlatego, ze pacjent rzadko zna możliwości oferowane przez współczesną medycyne. AnnaMorawska

AnnaMorawska

Wspaniała pani stomatolog, cierpliwa, troskliwa, a jednocześnie kompetentna i dokładna. Od lat cała moja rodzina leczy u niej swoje uzębienia i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

polecam , profesjonalne podejście do zawodu !!!

polecam , profesjonalne podejście do zawodu !!!

lekarz sympatyczny, chodziła do niego cała moja rodzina wszyscy prywatnie, jednak zęby szybko trzeba było poprawiać. Tak więc zapłaciłam u innego lekarza za te same zęby kolejne pieniądze. Dentysty nie polecam idzie na ilość a nie na jakość

Profesjonalne i "ludzkie" podejście do problemu pacjenta . Efekt końcowy - zadowalający pod każdym względem .