dr n. med. Beata Kardaszewicz

Alergolog

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

serdecznie polecam!!!!! najlepsza alergolog w Częstochowie.

serdecznie polecam!!!!! najlepsza alergolog w Częstochowie.

Pani Doktor Beata Kardaszewicz to bardzo dobry lekarz, przyjazny pacjentom - ale przede wszystkim fachowiec potrafiący zdiagnozować i właściwie poprowadzić każdą chorobę ;) Polecam!!!!

Witam, byłam u tej Pani na wizycie po wizytach u kilku lekarzy za granicą, którzy zlekceważyli problem alergii. Pani doktor jest bardzo miła, tłumaczy wszystko dokładnie, poświęca wystarczająco dużo czasu. Otrzymałam leki oraz wytyczne jak dalej postępować. Nie wiem czy będę u niej kontynuować leczenie, gdyż mieszkam na stałe za granicą, ale jeśli tam znowu zlekceważą mój problem to na pewno przyjadę do niej na testy i dalsze leczenie. Dodam że chodzi tam sporo osób i Pani doktor wszystkim poświęca tak samo dużo uwagi a przy okazji jest bardzo sympatyczną osoba i wydaje się bardzo kompetentnym lekarzem. Ja zdecydowanie polecam!!!

Bardzo dobry specjalisty, otwarty na pacjenta i nowosci w zakresie alergologii

Bardzo dobry specjalisty, otwarty na pacjenta i nowosci w zakresie alergologii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Częstochowa"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa
Starzyńskiego 7 m. 35
42-224 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze
Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice