Beata Kielak

Laryngolog

Niestety nie polecam, rozczarowanie. brak postawionej diagnozy, brak jakichkolwiek porad dla pacjenta co do rozwiązania problemu.

Jedynym plusem jest to że Pani doktor poświęciła mi 25 minut, lecz na tym koniec plusów. Zwróciłam się do niej (jak się później okazało u innego specjalisty) z przewlekłym zapaleniem migdałków podniebiennych. Nie dostałam żadnego zalecenia zrobienia wymazu, badania krwi tylko leki i skierowanie na operację przegrody nosowej.. Nie polecam.

Wspaniały lekarz i fachowiec w swojej branży. Byłem u paru laryngologów ale tylko jej podejście do pacjenta zasługuje na polecenie jej usług innym osobą. Polecam.

Miałam do czynienia z Panią doktor przy okazji badania medycyny pracy. Zdawała się być zniecierpliwiona tym, że chce zasięgnąć porady przy okazji tych rutynowych badań, zbagatelizowala objawy, wręcz nie chciała mnie sluchac i poradziła zapisać się na wizytę. Wnioskuję, że prywatną.

Bardzo dobra i profesjonalna Pani doktor.Mialam robiony zabieg na brodawczaka.Wszystko Pani doktor mi wytlumaczyla jest sympatyczna i uprzejma.Polecam

Wspaniała Pani doktor, Zawsze jak mam problemy z gardłem zgłaszam się do niej.Byłem u ró.żnych laryngologów w Olsztynie i tyko na jej kompetencji mogłem polegać.POLECAM.

Plastyka przegrody nosowej wykonana w Poliklinice olsztyńskiej na 5! Mogę odmierzać od niej kąty proste ;). Jeśli chodzi o tego typu zabieg polecam tę otolaryngolorzkę. Bez zbędnych przedłużeń i tym podobnych starć z biurokracją na oddziale. Komplet dokumentów i recepty same do mnie przyszły.