lek. dent. Beata Kłosowska -Dworek

Stomatolog, Ortodonta

1,1
1,1

Tak... i ja się dołączę do tych opinii o kobiecie zwanej ortodonta. Pierwszy i ostatni raz moje dziecko u niej było. Przedtem były w gabinecie dwie miłe panie, a dziś... siedzi jakaś pani za biurkiem i poniża rodzica i dziecko z wrzaskiem, zero szacunku dla drugiej osoby - jakby siedziała tam z łaski albo za karę. Nie wiem, czy jest dobrym ortodontą, bo nie dała szansy się poznać z tej strony, ale człowiekiem to ona na pewno nie jest. Nie czytałam wcześniej o niej opinii, bo tylko tam było wolne miejsce, a zależało nam na czasie. NIE POLECAM !
Już tam nie wrócimy oczywiście, a dziś udało mi się zarejestrować syna prywatnie w zupełnie inne miejsce z super opinią i mam nadzieję, że się nie zawiedziemy.

Ortodonta dla dzieci? Masakra. Zero komunikacji z rodzicem. Przyjmuje samo dziecko w gabinecie nie udzielając potem żadnych informacji rodzicowi z przebiegu leczenia. Zwracając raz lekarzowi uwagę,że dziecko zgłasza jakieś " kłopoty" z aparatem niestety zostałam potraktowana jakby dziecko zmyślalo. NIE POLECAM !!!!

Stanowczo odradzam! Pani doktor bardzo opryskliwa, właśnie wracam z dziećmi z pierwszej (i zdecydowanie ostatniej wizyty) i już wiem, że wcześniej przeczytane przeze mnie opinie w internecie na Jej temat nie były bujdą. Odradzam, jeśli nie chcecie zrazić dzieci...

Potwierdzam opinie zamieszczone o Pani doktor. Do tej pory nie wyciągnęła wniosków i jest bardzo niemiła. Zobaczymy jak spisze się z naprawa zgryzu. Zastanawiam się czy warto chodzić do tej lekarki. Strach w oczach. Juz teraz wiem dlaczego tak szybko były wolne terminy do tej ortodontki. Może ktoś ma namiary do innego ortodonty? Oczywiście na NFZ. Z miłą chęcią zmienimy na kogoś innego.

Stanowczo odradzam!!!!! Pani doktor okropna kobieta, syn po wyjściu z gabinetu prosił abyśmy więcej tam nie wracali. Zero szacunku do drugiego człowieka!!!! Jedna gwiazdka to i tak dużo za takie zachowanie.

NIE POLECAM!!! Podejście pani doktor ( to duże słowo) rodem z PRL-U. Dziecko po wyjściu z gabinetu miało łzy w oczach i cała drogę do domu płakało. Jak taka osoba może pracować z dziećmi!!? Mam nadzieję że w końcu ktoś dostrzeże brak profesjonalizmu tej Pani.

Żałuje, że wcześniej nie sprawdziłam opinii na temat pani doktor. Bardzo nieprzyjemna i opryskliwa osoba. Serdecznie odradzam.

Strach się bać... 😱 Nieprzyjemne wspomnienia- złe doświadczenia- wizyty brak chęci powtórzenia. Odradzam!

Okropne podejście do pacjenta, wizyta zamienia się w nieprzyjemne doświadczenie. Opryskliwość w stosunku do rodziców, dzieci, a nawet współpracowników. Uważam, że pracodawca powinien wziąć pod uwagę opinie tutaj zebrane i poważnie zastanowić się czy osoba, która ma tak lekceważący stosunek do drugiej osoby nadaje sie do pracy z dziećmi i drugim człowiekiem. Myśle, ze gdyby nie fakt, że leczenie odbywa się dzięki NFZ większość rodziców od razu wypisalaby swoje dzieci. Asystentka Pani Małgosia bardzo miła, natomiast sama ortodontka pozostawia po sobie niezbyt przyjemne wspomnienia.

Bardzo nieprzyjemna z brakiem kultury, zniechęca dziecko do kolejnej wizyty. Popsuła zęby jeszcze gorzej. NIE POLECAM