Beata Kociszewska

Protetyk, Stomatolog

Sprostowanie do wpisu z dnia 20.02.2021. Chciałem serdecznie przeprosić za pomyłkowy wpis który miał trafić na inne konto.Przez przypadek mógł wyrządzić krzywdę niewinnej osobie. /Podobieństwo nazwisk/ Gabinet Pani doktor Kociszewskiej od lat cieszy się nieskazitelną opinią z powodu profesjonalnej i bardzo miłej obsługi. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Sprostowanie do wpisu z dnia 20.02.2021.
Chciałem serdecznie przeprosić za pomyłkowy wpis który miał
trafić na inne konto.Przez przypadek mógł wyrządzić krzywdę
niewinnej osobie. /Podobieństwo nazwisk/
Gabinet Pani doktor Kociszewskiej od lat cieszy się nieskazitelną
opinią z powodu profesjonalnej i bardzo miłej obsługi.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Przyjmując pacjentów podczas pandemii będąc samemu chorym to jest porażka. Nie wiem za co tu są te wysokie opinie. Jak widać liczy się tylko kasa nie dobro pacjentów. Nie polecam

Wspaniała, i serdeczna osoba... do tego bardzo fachowa. To lekarz z gatunku takich z którymi wytwarza się osobistą więź, zawsze gotowa pomóc w nagłych przypadkach nawet kosztem swojego czasu wolnego czy urlopu

Bardzo uprzejma Pani doktor i kompleksowa obsługa.

Bardzo uprzejma Pani doktor i kompleksowa obsługa.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz przemiła obsługa. Ilekroć jestem u Pani doktor na wizycie wychodzę z pełną satysfakcją po omówieniu wszystkich etapów leczenia oraz ewentualnych dalszych wizyt. Lekarz godny polecenia.

Bardzo miła i uprzejma Pani jednak koron robić nie polecam, boli, reklamacja nic nie daje, po krótkim czasie spadła.

pani doktor moze i dobra ale za czasów komuny stary sprzet marne zneiczulenie przy leczeniu kanałowym ....

pani doktor moze i dobra ale za czasów komuny
stary sprzet marne zneiczulenie przy leczeniu kanałowym ....

Bardzo miła obsluga,luzna atmosfera, zero stresu,a w dodatku Protetyka na miejscu,szybka konsultacja i mostek jak marzenie jednym słowem Uśmiech Hollywood. Bardzo dziękuje.

Jest bardzo dobrym stomatologiem polecam!

Jest bardzo dobrym stomatologiem polecam!

bardzo mila i uprzejma pani r ale robilam u niej juz pare razy korony ktore zakladala niedbale i po pewnym czasie spadaly nie polecam jej jesli chodzi o zakladanie koron

bardzo mila i uprzejma pani r