lekarz Beata Kosiba

Ginekolog położnik, USG, RTG

Bardzo sympatyczna, naprawdę polecam wizyty u pani doktor :) Ostatnio chodzę do niej na wizyty prywatne ale naprawdę nie widzę różnicy pomiedzy odpłatną wizytą a na NFZ. Może niektórym nie odpowiadac to, że pani dr Kosiba zwraca sie do pacjetek po imieniu ale jak dla mnie to właśnie plus. Wizyta przez to nie jest "oficjalna" i nieco na luzie :)) Chodzę do pani dr już od około 4 lat. Polecam ;)

Bardzo sympatyczna, naprawdę polecam wizyty u pani doktor :)

Pani dr Beata Kosiba od początku prowadzi moją pierwszą ciążę. Uważam, że jest to przesympatyczna osoba i przede wszystkim bardzo dobry lekarz ginekolog. Podczas wizyt poświęca mi odpowiednią ilośc czasu, oprócz tego proponuje, aby dzwonić do niej w razie problemu. Wielkim plusem jest dla mnie to, że jest bardzo ostrożna, nie macha na nic ręką, wszystko jest istotne i o wszystko dba na najwyższym poziomie. Dzięki temu jestm spokojna o to, ze moja ciążą jest prowadzona na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wszystkim panią dr Beatę Kosibę:)

Witam, polecam Panią Kosibę. Chodzę do niej od kilku lat - sympatyczna, uśmiechnięta i dla stałych pacjentów bardzo życzliwa i troskliwa.

Witam,

Ponad 2 lata temu wraz z mężem podjęliśmy decyzje o 2 dziecku niestety okazało się że mam problemy. Przez 1,5 roku leczyłam się u innego lekarza wizyty polegały tylko na wypisywaniu recepty w końcu zmieniłam lekarza na panią dr Kosibę. Pani dr. od razu zauważyła pewne nazwijmy to niedociągnięcia (brak badań hormonalnych, i monitoringu). Na pierwszej wizycie była ze mną szczera od razu powiedziała mi jakie mam szanse i jakie ewentualne leczenie musiałabym przejść. Podjęłam decyzję iż spróbuje jeszcze raz. Leczenie rozpoczęłyśmy od zera czyli od nowa zrobiłam wszystkie badania Pani dr podała mi leki i monitorowała mój cykl. Pani dr nigdy nie liczyła mi czasu wizyty (na pacjentkę miała 15 minut)często w gabinecie byłam ponad 30 minut. Odpowiadała na wszystkie moje pytania mimo że niektóre powtarzały się kilkakrotnie. Po 2 miesiącach od pierwszej wizyty u pani dr zaszłam w ciążę. Obecnie jestem w 7 miesiącu. Bardzo sobie chwalę panią dr. Kosibę opieka przed ciążą była bardzo dobra a w czasie ciąży można powiedzieć że jeszcze lepsza. Od razu dostałam od pani doktor prywatny nr. tel. na wszelki wypadek. Na każdej wizycie jestem dokładnie badana, zlecane są wszystkie niezbędne badania a czasem pani dr prosi mnie bym zadzwoniła do niej i powiedziała przez telefon jakie mam wyniki aby nie naciągać mnie na dodatkową wizytę tylko po to by powiedzieć że wyniki są dobre. POLECAM PANIĄ DR KOSIBĘ

Pani doktor prowadziła moją ciążę, mozna by powiedzieć fachowo bo córeczka zdrowa, ale wizyty nie należały do przyjemnych (chyba że prywatne), traktowanie z góry, brak wyjaśnienia co do badań, lekarstw..jakbym wszystko wiedziała, raczej nieprzyjemna.Jak ktoś ma słabe nerwy do służby zdrowi nie polecam, zwłaszcza w ciąży.

Jestem zadowolona z pani doktor. to bardzo sympatyczna kobieta, prowadzi moją ciążę i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Nie plecam. Ma humorki, zbywa pacjentów, przyjmuje "od niechcenia", ignoruje uwagi, pytania. Zignorowała objawy o jakich jej mówiłam co w końcu skłoniło mnie do zmiany lekarza, co moim zdaniem było świetną decyzją. Od wielu znajomych słyszałam negatywne opinie na jej temat.

Pani doktor zdiagnozowała u mnie PCO i od 3 miesięcy jestem pod jej stałą kontrolą. Zleca mi na bieżąco dodatkowe badania (chodzę na Wrocławską, bo praca opłaca mi tam leczenie w ramach pakietu ubezpieczeniowego) jeśli trzeba przychodzi wcześniej do pracy, żeby zrobić mi USG. Wcześniej chodziłam do Pani doktor Wieczorek – bardzo miła, ale niestety nie czułam się wcale otoczona fachową opieką, wypisywała tylko recepty a nie zajmowała się dogłębną diagnozą... Na szczęście Pani doktor Kosiba kompleksowo mnie przebadała, wyleczyła to co trzeba było no i teraz bardzo wnikliwie monitoruje mój cykl.

Pani doktor prowadzi moją ciąże, ale nie jestem z niej zadowolona. Jest oschła i nie budzi mojego zaufania. Nie polecam jej. Nie chce jej się odpowiadać na moje pytania i często mnie zbywa. Miewa humorki, ale przyjmując prywatnie jest odrobinę milsza dla pacjenta. Chodzę do niej państwowo na Batorego i prywatnie na usg na Wrocławską i Mazowiecką. Jestem teraz na etapie poszukiwania innego lekarza.

Ja chodzę do Pani dr Kosiby, przy ul. Batorego 3 w Krakowie. Bardzo mi pomogła, zapytała o zdanie jakie leki chce przyjmować (problem z hormonami) dała mi trzy możliwości do wyboru, po czym wyjaśniła jak każda z nich działa. Chętnie odpowiadała na moje pytania. Jest bardzo miłą osobą. Niektórym pacjentkom podobno przeszkadza to zwracała się do nich po imieniu, to dla mnie nawet lepiej, ponieważ czułam się swobodnie. Chociaż nie sądzę, żeby Pani dr zwracała się na "Ty" do każdej pacjentki ;) Ale to nie ma jak dla mnie znaczenia. Naprawdę polecam!! Mnie pomogła i do tej pory tak jest. Pozdrawiam :)