Beata Lewińska

Ortodonta, Stomatolog

Lekarka,która pomaga.Na każdej wizycie widać zaangażowanie,cierpliwość,uśmiech.Wszyscy lekarze u których byłam na wczesniejszych konsultacjach proponowali usunięcie czterech zębów,a nawet zabieg operacyjny.Jestem już pół roku po leczeniu.Uśmiecham się z radością,miło wspominam każdą wizytę,szczerze polecam!

Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Kulturalna, na poziomie, a zarazem ciepła osoba. Przedstawia dokładny, szczegółowy plan leczenia, a efekty są zaskakująco szybkie. Bardzo świadomie podejmuje kolejne kroki w leczeniu. Lekarz godny polecenia!

Miałam straszne problemy ze zgryzem (miałam czwórki jak u wampira) ogólnie żaden ortodonta w mojej okolicy się nie podjął, dopiero jak od znajomego usłyszałam o Pani Lewińskiej same superlatywy to zdecydowałam się pojechać i co? dziś chodzę w wyśmienicie prostych ząbkach! Na prawdę ortodonta godny polecenia.

Dzisiaj pani doktor zdjęła mi aparat,choć już go polubiłam:) Leczenie miał trwać 18-24 m-ce.Trwało 20 mcy.Czas śmignął niepo

Dzisiaj pani doktor zdjęła mi aparat,choć już go polubiłam:)
Leczenie miał trwać 18-24 m-ce.Trwało 20 mcy.Czas śmignął niepo

nie polecam, do pacjentów podchodzi masowo a nie indywidualnie.

nie polecam, do pacjentów podchodzi masowo a nie indywidualnie.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4