Beata Lewińska

Ortodonta, Stomatolog

Zrujnowała mi zdrowie używając agresywnych metod leczenia. Asymetria płaszczyzny zgryzu, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi, wycofanie żuchwy, zanik kości, resorpcje korzeni, powychylanie zębów w szczęce, potężne napięciowe migreny, przestawiony kręgosłup, w bólu przewlekłym żyję 2 lata. Metody inwazyjne które nie powinny być stosowane u dorosłych. Ortodontka w czasie leczenia ani razu nie wysłała mnie na diagnostykę. W momencie wystąpienia problemów odesłała mnie z kwitkiem, nie poczuwa się do odpowiedzialności mimo badań obrazowych. Podczas leczenia cały czas problemy, nieprzemyślane decyzje, zapominanie o przeklejaniu zamków. Brak wiedzy o prawidłowej okluzji czy stawach skroniowo-żuchwowych. Uważajcie

Lekarka,która pomaga.Na każdej wizycie widać zaangażowanie,cierpliwość,uśmiech.Wszyscy lekarze u których byłam na wczesniejszych konsultacjach proponowali usunięcie czterech zębów,a nawet zabieg operacyjny.Jestem już pół roku po leczeniu.Uśmiecham się z radością,miło wspominam każdą wizytę,szczerze polecam!

Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Kulturalna, na poziomie, a zarazem ciepła osoba. Przedstawia dokładny, szczegółowy plan leczenia, a efekty są zaskakująco szybkie. Bardzo świadomie podejmuje kolejne kroki w leczeniu. Lekarz godny polecenia!

Miałam straszne problemy ze zgryzem (miałam czwórki jak u wampira) ogólnie żaden ortodonta w mojej okolicy się nie podjął, dopiero jak od znajomego usłyszałam o Pani Lewińskiej same superlatywy to zdecydowałam się pojechać i co? dziś chodzę w wyśmienicie prostych ząbkach! Na prawdę ortodonta godny polecenia.

Dzisiaj pani doktor zdjęła mi aparat,choć już go polubiłam:) Leczenie miał trwać 18-24 m-ce.Trwało 20 mcy.Czas śmignął niepo

Dzisiaj pani doktor zdjęła mi aparat,choć już go polubiłam:)
Leczenie miał trwać 18-24 m-ce.Trwało 20 mcy.Czas śmignął niepo

nie polecam, do pacjentów podchodzi masowo a nie indywidualnie.

nie polecam, do pacjentów podchodzi masowo a nie indywidualnie.

Świetna i wyjatkowo sympatyczna ortodontka, zdecydowanie polecam :)

Świetna i wyjatkowo sympatyczna ortodontka, zdecydowanie polecam :)

Polecam. Lekarz, który indywidualnie podchodzi do pacjenta i nie boi się trudnych wyzwań. Efekty leczenia są. Należy jednak pamiętać, aby ściśle stosować się do zaleceń pani doktor. Miła i sympatyczna atmosfera w gabinecie sprawia, że każda wizyta jest przyjemnością.

Wspaniały lekarz...:) gorąco polecam Panią doktor. Jest świetnym fachowcem.:)

Wspaniały lekarz...:) gorąco polecam Panią doktor. Jest świetnym fachowcem.:)

Niedługo kończę prostowanie ząbków u pani doktor i muszę przyznać, że bardzo miło wspominam każdą wizytę. To wspaniały fachowiec:)