lekarz Beata Maas

Ortopeda, Traumatolog

Pani Dr. Maas to przede wszystkim wspaniały człowiek, który doskonale potrafi wysłuchać pacjenta, posiada mnóstwo empatii, jako lekarza posiada dużą widzę w swoim zakresie. Uważam, że jest doskonałym lekarze, którego w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko spotkać. Pani Doktor prowadzi mnie już kilka lat i dzięki jej wiedzy i doświadczeniu stan mojej ręki diametralnie się poprawił. Polecam Panią Doktor z całego serca.

Zdecydowanie odradzam. Pacjent traktowany jako zło konieczne. Omijać szerokim łukiem. Takie wizyty będzie się pamiętać na długo.

Zdecydowanie odradzam.
Pacjent traktowany jako zło konieczne. Omijać szerokim łukiem.
Takie wizyty będzie się pamiętać na długo.

Nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu. Odradzam stanowczo, omijajcie tego lekarza szerokim łukiem

Nieprofesjonalna i nieuczciwa, kilka lat przetrzymuje akta jako biegły sądowy co wstrzymuje postępowanie sądowe i nie reaguje na wezwania!!! Mam nadzieje, że kiedyś karma obróci się wobec tej pani "doktor" . Nie polecam!!!

Pani Doktor Maas to świetny lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Wysłuchuje każdego pacjenta i poświęca mu tyle czasu ile on potrzebuje, nie rzadko kosztem swojego prywatnego czasu. Kiedy jest taka potrzeba, kieruje pacjenta na badania a nie odsyła do kolejnego specjalisty, co dzisiaj jest regułą. W moim przypadku, Pani Doktor była szóstym lekarzem, do którego zgłosiłam się z moimi problemami zdrowotnymi i pierwszym, który skierował mnie na szczegółowe badania. Niestety okazało się, ze mam zmiany nowotworowe w kościach, ale dzięki tym badaniom zostały w miarę szybko zdiagnozowane. W tych trudnych chwilach, Pani Doktor była dla mnie i mojej rodziny prawdziwym wsparciem. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego życiu osobistym i wielu sukcesów w pracy.

Lekarka bardzo profesjonalna. Dzięki Jej umiejętnością i uporze, który włożyła w moje leczenie dzisiaj jestem w stanie chodzić. Dziwię się ludziom którzy piszą że nie zna się na tym co robi. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Byłam u kilku ortopedów i tylko Ona była w stanie mnie do końca wysłuchać i pomóc. Dzięki niej mogę funkcjonować. Dziękuje Serdecznie za pomoc Pani Doktor

profesjonalna, uprzejma, kompetentna, nie bagatelizuje nawet drobnych urazów, kompleksowo poprowadziła rehabilitację i wpierała gdy brakowało nadziei

Pani Beata to najlepszy lekarz i fachowiec, polecam ją wszystkim. Jest również lekarzem na torze Poznań podczas wyścigów m.in. motocyklowych. Pomagała niejednemu zawodnikowi i nie tylko. To nie tylko bardzo dobry fachowiec, ale wspaniały człowiek z sercem w tym miejscu gdzie powinno być. Jeśli potrzebna pomoc - zawsze mogę na Nią liczyć. Dziękuję Pani Doktor.

Pani Beata to najlepszy lekarz i fachowiec, polecam ją wszystkim.

Polecam panią Beatę jako wybitnego specjalistę w dziedzinie ortopedii oraz bardzo dobrego podejścia do pacjenta.Wielkie dzięki -Mariusz B.

Miałem "nieprzyjemność"poznać tą panią jako biegłego lekarza sądowego,wrażenie jak najgorsze,wystawiła opinię o stanie zdrowia która mija się z opisem badań(tomograf,rezonans).Nie polecam znam lepszych którzy potrafią czytać ze zrozumieniem,a z tym u tej pani jest kłopot.