lekarz Beata Mackiewicz

2,6
2,5
2,5
2,4

Bardzo niemiła pani. Wydaje się, że ma pretensje, że musi przyjmować pacjentów. Zero podejścia do dzieci. Naburmuszona, nie potrafi się odezwać do człowieka. Z gorszym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Uciekajcie. Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek, bo nawet na 1 nie zasługuje

Kiedyś pod wpływem emocji dodałem tutaj bzdurną i niemerytoryczną opinię (z dn. 28.07.2010).. Teraz, gdy na nią przypadkiem natrafiłem, jest mi po prostu wstyd. Z czasem jednak człowiek dojrzewa i mądrzeje, ale niestety komentarza nie można już usunąć. Przepraszam i pozdrawiam serdecznie

Zgadzam się z większością jest nie miła w stosunku do dzieci! Zapytac o nic się nie można bo z góry traktuje jak idiotke ale chyba od tego jest lekarz!!! Badanie jeśli to można nazwac badaniem jest pobierzne, a jeśli ktoś pisze że jest miła uśmiechnięta i dokładna to musi to byc znajomy pani doktor!!!

Pani doktor to jakaś pomyłka, nie miała nawet przyrządy do sprawdzenia dziecku uszu...

Nie miła, niesympatyczna ,nikomu nie polecam!!!!!

Nie miła, niesympatyczna ,nikomu nie polecam!!!!!

Pani doktor Beata jest bardzo dobrym lekarzem rodzinnym.Od kilku lat leczy całą moją rodzinę:dziadków,rodziców,mnie oraz mojego męża,również nasze szkraby są pod troskliwą opieką pani doktor! Zawsze uśmiechnięta,fachowo podchodzi do każdego problemu,stara się pomóc za każdym razem,szuka jak najlepszego rozwiązania i jak najbardziej ekonomicznego-szczególnie to ważne w przypadku dziadków na skromnych emeryturach. Dzieci moje uwielbiają przychodzić do pani doktor,a i ja jak mam jakiś problem udaję się po poradę albo dzwonię o różnych porach i zawsze jestem wysłuchana i uspokojona. Cieszę się,że doktor jest NASZYM LEKARZEM RODZINNYM!!!Dziękuję.

Cieszę się,że doktor jest NASZYM LEKARZEM RODZINNYM!!!Dziękuję.

nie ma co tu komentowac..............................................

nie ma co tu komentowac..............................................

bardzo dobry lekarz rodzinny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pani doktor leczy w Medvicie już kilka lat,a ostatnia opinia jest zdecydowanie wymyślona i nieprawdopodobna.

bardzo dobry lekarz rodzinny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz z koszmarów. Byłam u niej z synkiem. Krzyczała na dziecko że płacze. Przez co dziecko jeszcze bardziej płakało. Poza tym przyszłam z dzieckiem marudzącym z gorączką. Lekarzowi zabrakło przyrządu do zbadania ucha i odmówiła badania, mimo że było podejrzenie zapalenia ucha. Na moje pytanie czy jest pewna że dziecko nie ma zapalenia ucha powiedziała że jak mi się nie podoba mogę iść do laryngologa. Co więcej w ciemno przepisała dziecku antybiotyk. TRAGEDIA!!!

W 100% moja wypowiedź i opinia co do tego pediatry różni się od mojej poprzedniczki.Byłam raz u tej Pani doktor z chorym malcem, ani podejścia do ludzi ani zainteresowania moim problemem, na dodatek wychodziła co chwilkę ''odpocząć'',zła na cały świat że pracuje i nie miła dla dziecka.WIĘCEJ DO NIEJ NIE PÓJDĘ!!!!! Moje zdanie pewnie podzieli nie jeden pacjent!!!

Moje zdanie pewnie podzieli nie jeden pacjent!!!