lek. dent. Beata Mackiewicz

Nie sposób przecenić Pani Doktor, pod każdym względem !. Profesjonalizm, stosunek do pacjenta, komfort leczenia, etc., jednym słowem - wszystko na ocenę celującą!!! Polecam i gwarantuję satysfakcji, - stały pacjent

Polecam i gwarantuję satysfakcji,

- stały pacjent

Wspaniała Pani Doktor! Wreszcie przestałam się bać chodzić do dentysty. Polecam wszystkim gorąco! ;)

Najlepsza dentystka w mieście! Jeszcze nigdy nie spotkałam stomatologa z powołania, jak Dr Mackiewicz. Dzięki niej nie boje się chodzić do dentysty! Cuudowna kobieta

Panią Dr poleciła mi koleżanka i nie żałuję! Bardzo kompetentna a przy tym życzliwa osoba. Chyba pierwszy raz wizyta u dentysty była przyjemnością:)

Najlepsza dentystka w Białymstoku, polecam gorąco! Młoda, miła, ale wykształcenie - na szczęście - spod nieco starszej daty! Dba o pacjenta, wszystko wyjaśnia, a leczy... wspaniale. Wizyta w tym gabinecie to jak wizyta u kosmetyczki, psychoterapeuty i dentysty (co w końcu najważniejsze) w jednym! I płaci się za jedną wizytę, choć należałoby za trzy! Gorąco polecam, ale trzeba wcześniej zapisywać się, bo kolejka długa!

najlepsza dentystka w białym Po wizytach u 3 lekarzy tylko ona podjęła się próby uratowania zeba-7-i udało się.Brawo

najlepsza dentystka w białym

Mega ok - świetne podejście, 100% komfortu, stomatolog bardzo miła, pogada, pośmieje się, zagada, jest naprawdę ok.

Wspaniała Pani Doktor - nie mam słów uznania!

Wspaniała Pani Doktor - nie mam słów uznania!

godny polecenia gabinet,łatwo trafić, ładny wystrój, miła obsługa.polecam!

godny polecenia gabinet,łatwo trafić, ładny wystrój, miła obsługa.polecam!