Beata Matuszna

Stanowczo odradzam korzystanie z usług tego lekarza. Byliśmy zmuszeni skorzystać z pomocy świątecznej opieki przy szpitalu w Żywcu. Lek. Matuszna stwierdziła, że dziecko wymaga pilnej hospitalizacji. Z uwagi na brak miejscu w żywcu udaliśmy się z dzieckiem do szpitala pediatrycznego w Bielsku. Lekarz na izbie przyjęć w Bielsku wykluczył konieczność pobytu w szpitalu, wydał zalecenia do domu...

Nie polecam, już dwukrotnie skierowała nas do szpitala, właściwie bez powodu. Za drugim razem skonsultowałem dziecko z innym lekarzem, który wykluczył konieczność leczenia w szpitalu, wdrożył leczenie do domu, które pomogło

Wspaniały człowiek . Moja córeczka ją uwielbia, ma dużo cierpliwości i ciepła. Jest wspaniałym lekarzem z powołania. Gorąco polecam.

Super lekarz! Ciepła, spokojna, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości i pytania. Nie zbywa jak to u niektórych lekarzy bywa. Dokładnie i wnikliwie bada, nie działa mechanicznie tylko rozpatruje każdy przypadek z osobna. Poświęca maksiumum czasu na badanie. Nie ładuje od razu antybiotyku gdy nie jest konieczny. Pomimo tego, że już długo pracuje jako lekarz nadal pozostała ciepła i życzliwa. Nie wyobrażam sobie nikogo innego dla mojego dziecka. Naprawdę polecam! Takich lekarzy więcej poproszę nie tylko od dzieci.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Świetny diagnosta, wnikliwa, kompetentna, ujmująca, wspaniały człowiek.

Nie znam lepszego pediatry.poświęca pacjentowi maximum czasu, bada szczegółowo i jasno wszystko tłumaczy. Jest bardzo miła. Polecam szczerze

Wspaniały człowiek na właściwym miejscu. Dzieci ją uwielbiają, ma dużo cierpliwości i ciepła. Jest wspaniałym lekarzem z powołania. Najważniejsze by pacjent został dobrze zbadany i zdiagnozowany. Gorąco polecam.

Bardzo miła, cierpliwa dla dzieci, wyrozumiała i życzliwa. Jako lekarz - lepszego nie znam - polecam.

cuuudowna Pani Doktor :)świetne podejście do dzieci, życzliwa, uśmiechnięta. Także dla Rodziców bardzo sympatyczna, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, poświęca sporo czasu na pełne i dokładne badania. Pracę wykonuję z pełną precyzją i zaangażowaniem. Polecam!

Miła i rzetelna:) Ma bardzo dobre podejscie do dzieci.

Miła i rzetelna:) Ma bardzo dobre podejscie do dzieci.