Beata Matuszna

Pediatra

Super lekarz! Ciepła, spokojna, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości i pytania. Nie zbywa jak to u niektórych lekarzy bywa. Dokładnie i wnikliwie bada, nie działa mechanicznie tylko rozpatruje każdy przypadek z osobna. Poświęca maksiumum czasu na badanie. Nie ładuje od razu antybiotyku gdy nie jest konieczny. Pomimo tego, że już długo pracuje jako lekarz nadal pozostała ciepła i życzliwa. Nie wyobrażam sobie nikogo innego dla mojego dziecka. Naprawdę polecam! Takich lekarzy więcej poproszę nie tylko od dzieci.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Świetny diagnosta, wnikliwa, kompetentna, ujmująca, wspaniały człowiek.

Nie znam lepszego pediatry.poświęca pacjentowi maximum czasu, bada szczegółowo i jasno wszystko tłumaczy. Jest bardzo miła. Polecam szczerze

Wspaniały człowiek na właściwym miejscu. Dzieci ją uwielbiają, ma dużo cierpliwości i ciepła. Jest wspaniałym lekarzem z powołania. Najważniejsze by pacjent został dobrze zbadany i zdiagnozowany. Gorąco polecam.

Bardzo miła, cierpliwa dla dzieci, wyrozumiała i życzliwa. Jako lekarz - lepszego nie znam - polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Milówka"?

Świerkowa 3
34-360 Milówka

Beata, Matuszna

Lekarz rodzinny
Kałuża 17
34-360 Milówka
Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Dworcowa 31
Milówka
Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec
Letniskowa 11
34-371 Ujsoły
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza
Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Dworcowa 31
Milówka