lekarz Beata Mikłaszewicz

Internista, Kardiolog

Bardzo polecam Panią Dr Mikłaszewicz. To bardzo kompetentna i konkretna osoba. W sposób dokładny wyjaśniła mi moje pytania i poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. W gabinecie czułam się komfortowo, dr to bardzo miła i ciepła osoba, godny polecenia lekarz.

Bardzo jestem wdzięczna Pani Beacie że spotkałam ja na swojej drodze,jest bardzo ciepłą i konkretną osobą bardzo mi pomogła. Potwierdzm skuteczność również w moim przypadku. Podczas gdy wielu innych lekarzy nie potrafiło mi pomóc, to Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i dobrała właściwy lek. Z tego co słyszałam, to wynika jednak z tego, że cały czas znajduje również czas na udział w szkoleniach i uzupełnianie swojej wiedzy.

Polecam kazdemu,kto potrzebuje nie tylko pomocy kardiologa.

Polecam kazdemu,kto potrzebuje nie tylko pomocy kardiologa.

Od kilku lat jestem pacjentką Pani Mikłaszewicz.Leczę się na nadciśnienie. Podczas wizyt Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna. Szybko i skutecznie ustawiła mi dawkowanie leków. Jest bardzo dobrym specjalistą. Najlepsza kardiolog, jaka mnie leczyła. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz, życzę wszystkim pacjentom takiego podejścia i kompetencji u swoich lekarzy bardzo dba o pacjenta. Jest niezwykle odpowiedzialną osobą, doskonałym diagnostą potrafiącym trafnie dobrać leki. Tego lekarza mogę każdemu polecić. Adam B.

To bardzo dobra lekarka, rzetelna w pracy, dokładna i kompetentna. Posiada świetne podejście do pacjenta. Profesjonalna obsługa. Polecam. Ania

Gorąco polecam Panią Kardiolog. Jest lekarzem z powołania. Dysponuje ogromną wiedzą medyczną. Podchodzi indywidualnie do pacjenta. Jolanta M.

Super lekarza mogę polecić każdemu. Bardzo dba o pacjenta i do każdego pacjenta ma indywidualne podejscie. W pracę z pacjentem wkłada całe swoje serce. Jest bardzo zaangażowana. Bardzo polecam

Bardzo dobra lekarka, konkretna, miła. Specjalistka w tej dziedzinie.

Bardzo dobra lekarka, konkretna, miła. Specjalistka w tej dziedzinie.