lekarz Beata Mikosz

Jestem zadowolona z wizyty, bo była rzeczowa. P. Doktor zbadała dziecko bez pośpiechu. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.

Szkoda, że ma męża. Cudowna Pani doktor.

Szkoda, że ma męża. Cudowna Pani doktor.

Lekarka bardzo kompetentna, uprzejma, bez zbytniego egzaltowania trafnie zdiagnozowała moją chorobę, przypisała odpowiednie leki. Nic więcej mi nie trzeba :)

Osoba bardzo, bardzo, bardzo niemiła i niesympatyczna. Nieumiejąca znaleźć z pacjentem wspólnego języka. Postawiona diagnoza była niepoprawna i zła co potwierdził inny lekarz. NIKOMU NIE POLECAM DR.MIKOSZ !!!

Bardzo polecam Panią Mikosz, sympatyczna, rzeczowa - pomogła i mi i mojej mamie ! ;) Do tego dba o pacjenta, jak mało który lekarz

Polecam, fachowa porada, bardzo dobrze dobrane szkiełka. Alek

Polecam, fachowa porada, bardzo dobrze dobrane szkiełka. Alek

Całkowita porażka!!! Nieuprzejma, arogancka, niekompetentna. Stwierdziła, że w oku nic nie ma! Bezpośrednio po wizycie u niej poszedłem do innego okulisty, który wyjął mi z oka wbite ciało obce!!! Ja bałbym się leczyć u B.Mikosz nawet zwierzę. NIE POLECAM!!!

ten babsztyl to porażka strasznie nieuprzejma i niekompetentna powinna iść leczyć psy a nie ludzi.

SZCZERZE POLECAM BARDZO KOMPETENTNA MIŁA

SZCZERZE POLECAM BARDZO KOMPETENTNA MIŁA

synek ma błonke na oku stwierdziła ze to cysta i dała kierowanie do poradni do Krakowa a tam nie nie przyjmują dzieci.Roztrzepana nie kompetntna pani doktor