lekarz Beata Modlińska

Lekarz rodzinny

Dzień dobry Wczorajsza sytuacja bardzo mnie zaskoczyła , bardzo źle się czułam z powodu astmy oskrzelowej, zadzwoniłam do swojej przychodni z pracy prosząc o wizytę u swojego lekarza rodzinnego.Pani pielęgniarka pracująca na rannej zmianie powiedziała mi, że doktor ma już obłożenie pacjentów i nawet nie wejdę miedzy pacjentami poprosiłam o poradę .Powiedziała, że porad już nie ma ,ale powiedziałam że czuję się bardzo źle i nie mogę już mówić, ponieważ mam obrzęk krtani po lekach wziewnych które zażyłam i chrypkę, do tego doszły jeszcze inne niepokojące mnie objawy wytrzymałam jakoś ...

Dzień dobry
Wczorajsza sytuacja bardzo mnie zaskoczyła , bardzo źle się czułam z powodu astmy oskrzelowej, zadzwoniłam do swojej przychodni z pracy prosząc o wizytę u swojego lekarza rodzinnego.Pani pielęgniarka pracująca na rannej zmianie powiedziała mi, że doktor ma już obłożenie pacjentów i nawet nie wejdę miedzy pacjentami poprosiłam o poradę .Powiedziała, że porad już nie ma ,ale powiedziałam że czuję się bardzo źle i nie mogę już mówić, ponieważ mam obrzęk krtani po lekach wziewnych które zażyłam i chrypkę, do tego doszły jeszcze inne niepokojące mnie objawy wytrzymałam jakoś w pracy.Po pracy stwierdziłam że muszę jechać do swojego lekarza rodzinnego ,ponieważ nie mam odpowiednich leków wziewnych byłam w przychodni o 16.00,Panie na zmianie popołudniowej powiedziały żebym przyjechała za 1,5 godziny to wtedy doktor powinna mnie przyjąć(były miłe zwłaszcza Pani Beata) ,chciałam zauważyć, że żadna z pielęgniarek nie zaproponowała mi lekarza ,który był w tej chwili wolny.Czekałam do godz.18.40 od 16.00 .W między czasie wchodzili tzw.pacjenci nie zarejestrowani rano i przyszła pacjentka ,która przyszła dużo czasu po mnie ,zapytała się doktor czy ją przyjmie, doktor wyraziła zgodę.Więc jak już zostałyśmy we dwie to poprosiła nie mnie do gabinetu tylko tą pacjentkę, nie było to dla mnie zrozumiałe, ale dostałam odpowiedź od lekarza, że mogłam się zarejestrować rano , albo mąż mógł mnie zarejestrować, że teraz muszę czekać, a i jeszcze usłyszałam dlaczego nie poszłam do lekarza wolnego w tym momencie(żadna z pielęgniarek mnie nie poinformowała o wolnym lekarzu). Dlaczego Pani, która przyszła po mnie została przyjęta i wszyscy inni pacjenci nie zarejestrowani również ?Do mnie się mówi takie rzeczy przecież my z mężem obydwoje pracujemy ,źle zaczęłam się czuć ok. godz.9.30. Co się dzieje z empatią ludzi i całą służbą zdrowia w Polsce, takie kumoterstwo w służbie zdrowia ,ja jako pacjentka oddaje swoje pieniądze na taką służbę zdrowia , a i jeszcze nie napisałam że w tym roku poszłam pierwszy raz do lekarza rodzinnego.Wizyta u lekarza przebiegła prawidłowo.

Jestem pacjentem od wielu lat u pani doktor,nigdy nie spotkałem lekarza tak miłego i potrafiącego tak profesjonalnego

Najgorszy stomatolog u jakiego się umówiłem! Pani nawet nie było w gabinecie, a po odebranym telefonie usłyszałem, że Pani jest na mieście i nie wie kiedy wróci!!!

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Profesjonalne podejście ogromna wiedza, trafne diagnozy, skutecznosc leczenia,zawsze miła i uśmiechnięta Pani Doktor pomimo nawalu pacjentów. Polecam z całego serca i dziękuję za tak wspaniała opiekę.

Super lekarz i CZŁOWIEK!!!! zawsze pogodna, wysłuchująca pacjenta do końca, pomimo nawału pracy przyjmująca chorych, fachowo i zrozumiale tłumacząca jak postępować by wyzdrowieć no najważniejsze: SKUTECZNIE LECZĄCA. Bardzo dziękuję że Pani nas leczy :)

Rewelacyjna. Nawet gdy zmęczona wieloma godzinami pracy, zawsze uprzejma, trzeźwo myśląca, oddana całkowicie swoim obowiązkom. Człowiek w jej oczach ma znaczenie i wartość. Uśmiechnięta i bardzo bardzo miła. Lekarz Profesjonalista.

Człowiek w jej oczach ma znaczenie i wartość.
Uśmiechnięta i bardzo bardzo miła. Lekarz Profesjonalista.

super lekarz pierwszego kontaktu,zawsze ma czas dla pacjeta w 100% jestem zadowolona z pani Modlinskiej

Bardzo miła, uprzejma osoba. W pełni spełnia rolę lekarza rodzinnego, zawsze można skontaktować się z Panią doktor w celu porady telefonicznej, rzadko spotyka się takich lekarzy- przykład lekarza z powołania.

kilka lat jestem u Pani dr Beaty pacjentem i jestem b. zadowolony. Profesjonalistka a przy tym bardzo pomocna.