Cudowna osoba w pełni oddana swemu fachowi.Pomocna i skuteczna.Inni lekarze powinni iśc na szkolenie do Pani doktor.Polecam z całego serca.

Pani Beata nie ma za grosz kultury osobistej, obraża innych ludzi. Nie wykazuje podstawowego szacunku do drugiego człowieka, wystarczy przeczytać jej odpowiedzi na negatywne opinie na znanym lekarzu. Tacy ludzie nie powinni być dopuszczeni do fachu.

Bardzo sympatyczna lekarka, poświęca dużo czasu na wytłumaczenie choroby. Zna się na wszystkim, widać, że musi mieć ogromne doświadczenie. Konkurencja albo zazdrosne kobiety piszą te wszystkie oszczerstwa. Sama się przekonałam, że opinie w internecie to bzdury . Moja rodzina leczy się od lat u pani doktor, nie zawiodłam się i ja.

Absolutnie odradzam tego "lekarza". Pani przyszła spóźniona na wizytę 15 minut. Przyjmując mnie (z później zdiagnozowanym załamaniem nerwowym) nie udzieliła mi żadnej pomocy, ani w postaci diagnozy, porady, skierowania do innego lekarza - NIC. Poprostu stwierdziła że ona nie może mi pomóc. Była przy tym opryskliwa i nieempatyczna. Wyszłam w gorszym stanie niż przyszłam. NIE POLECAM. Nie bez powodu średnia opinii na googlu nie przekroczyła nigdy 1,9, ale jakoś wszystkie tajemniczo zniknęły.

Bardzo nie polecam pani doktor! (chyba, że ktoś jest zdrowy i ma dużo energii ;) Jej zachowanie w stosunku do osoby potrzebującej pomocy jest aroganckie, wręcz chamskie. Na NPLu w Piasecznie Pani odmówiła zbadania osoby chorej na COVID, co tłumaczyła np.: brakiem kombinezonu. Nie widząc chorej skierowała ją do szpitala. Totalny brak empatii, a dodatkowo zero znajomosci aktualnych przepisów. Pani zatrzymała się na początku pandemii! Według niej chora złamała przepisy wychodząc z domu (obecnie nie ma obowiązku izolacji)!!!

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pani doktor. Ma wszechstronną wiedzę na temat różnych chorób i bardzo ciekawie o nich opowiada wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Jej wiedza i umiejętności i doświadczenie zawodowe wykraczają poza zakres jej specjalizacji. Jest fajną i ciepłą osobą. Bardzo polecam tego lekarza. Niech konkurencja daruje sobie te kłamliwe wpisy, po prostu zazdrość i tyle.

Pani Doktor jest niesamowitym lekarzem, pełnym empatii i chęci pomocy. Pani Doktor jako jedna z nielicznych lekarzy bada pacjentów a nie tylko słucha jakie mają objawy.

Byłam u tej lekarki z dzieckiem w zeszłym roku. Bardzo profesjonalna. Wysłuchała u mojego dziecka odgłos nad sercem i skierowała do dalszych badań. Była to dla mnie rzecz nowa, gdyż wcześniej żaden lekarz tego nie stwierdził. Udało się wykryć w ten sposób u Ignasia wadę serca. Polecam.

Pomogła mi i dwu moim koleżankom. jest cierpliwa ,empatyczna, mądra, zaangażowana. Lekarz z powołania i z cudownym podejściem do pacjenta. Odpowiada na każde pytanie i nie patrzy na zegarek. nie bagatelizuje objawów i uważnie słucha. Warto stać w korkach godzinę aby znaleźć sie u niej w gabinecie.polecam z pełna odpowiedzialnością i żałuje, ze tak niewielu lekarzy o podobnym podejściu miałem okazje spotkać.

Bardzo dobry specjalista, wspaniała ciepła osoba.Indywidualne podejście do pacjenta, przy tym bardzo cierpliwa i empatyczna. Poznała się na mojej chorobie i zaleciła leki, które pomogły. Aż niepotykane, że do takiego lekarza można dostać się na NFZ. Polecam i dziękuję.