dr n. med. Beata Niedźwiedzka

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Pierwsza wizytę jaka miałam to w sprawie bólu jajnika ale pani doktor nic nie wykryła fakt była troszkę nie miła ale się nie przejęłam tym. Po pół roku poszłam z ciąża to już całkiem inaczej wszystko wyglądało. Pełny wywiad dużo pytań, badanie i pokazywała na monitorze tłumaczyła. Troszkę badań zaleciła ale szczerze to ja sama chciałam. Byłam już trzy razy z brzuszkiem i za chwile kolejna wizyta. Z tym spóźnieniem się to fakt 😂 czasem ludzie maja taki styl bycia i charakter tego nie da się zmienić. Jestem bardzo zadowolona

Bylam dzisiaj na konsultacji u pani doktor; byla to moja pierwsza wizyta u pani doktor Beaty Niedzwiedzkiej I jestem pod wielkim wrazeniem. Przemila,przesympatyczna I ciepla pani doktor ktora z empatia podchodzi do pacjenta: wyslucha, doradzi, wytlumaczy, przeprowadzi kompleksowe badania oraz zleci zrobienie dodatkowych jezeli zachodzi taka potrzeba. Wyszlam z gabinetu bardzo zadowolona I bede na pewno polecac pania doktor wsrod znajomych.

jak najbardziej polecam. Pami dotor jest konkretna i bardzo mila. badnia przeprowadz abardzo szczegółowo i wszystko tłumaczy.

bardzo miła Pani doktor, konkretna, rzeczowa, odpowiada i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Godna polecenia

Prowadziła moją ciąże, bardzo dokładnie i sumiennie zlecała wszelkie badania, czasem aż za dużo. Może narazić na niepotrzebny stres, bo nawet małe objawy sprawdza szczegółowymi badaniami. Idealna dla osób, które chcą mieć pewność, że lekarz niczego nie przeoczy.