lekarz Beata Nowakowska

Psychiatra

Serdecznie polecam! Bardzo dobry lekarz psychiatra. Jakaś tak mądrość życiowa i spokój od Niej bije i co istotne dobrze diagnozuje i leczy. (Ja leczę się u p. Beaty również w Lesznie na Racławickiej).

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza i leczenie. Polecam! ( Teraz przyjmuje na Racławickiej w Lesznie )

Bardzo dobry lekarz. Przemiła osoba. Leczę u pani doktor Beaty Nowakowskiej depresję, mam dobrze dobrane leki. Wróciłam do zdrowia, do normalnego życia, aktywności. Jeśli szukasz pomocy – polecam.

Od pierwszej chwili pani Beta wzbudziła moje zaufanie. Polecam. Bdb specjalista, moje leczenie przynosi efekty.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry lekarz, specjalista. Rozmowa toczy się w miłej atmosferze. Posiada duże doświadczenie i wiedzę. Pani doktor bdb dobrała mi leki. Znów cieszę się życiem. Dziękuję :)

Cudowna Kobieta. Pomogła nie jednej osobie z mojej rodziny. Zawsze uważnie wysłucha i poświęci tyle czasu ile potrzeba, dzięki temu dobrze dopasowuje sposób leczenia. Uwielbiam ją. Pozdrawiam cieplutko. ❤️

Uwielbiam ją. Pozdrawiam cieplutko. ❤️

Swietny lekarz wspanialy czlowiek,szybko postawiła mnie na nogi,gdy już myślałam że nic ze mnie nie będzie.Teraz świetnie funkcjonuje bez leków,a sama świadomośc ,że moge na nią liczyć i iśc się wygadać działa na mnie napędzająco i chce mi się żyć!polecam z całego serca>A pani doktor bardzo dziękuję,Pajentka.

Wspaniały lekarz. Postawiła mnie na nogi w ciągu miesiąca. Oczywiście nadal biorę leki, ale już wiem,że jeszcze tylko przez chwilę. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i uwagi. Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty, umówieniu następnej wizyty i skasowaniu pieniędzy. Pani doktor daje pacjentowi poczucie, że wreszcie ktoś słucha i rozumie problemy, z którymi pacjenci pojawiają się u lekarza psychiatry

Dzięki Pani dr.Nowakowskiej stanęłam na nogi i zaczęłam żyć na nowo.

Dzięki Pani dr.Nowakowskiej stanęłam na nogi i zaczęłam żyć na nowo.

jestem zadowolony z wizyt u pani doktor fachowo podchodzi do pacjenta i świetnie się z nią rozmawia