lek. dent. Beata Nowakowska-Noga

Pani Doktor Beata to lekarz z powołania. Wyleczyła wszystkie ząbki mojemu synkowi. Odpowiadała na wszystkie jego pytania i profesionalnie wciągnęła go do współpracy ujarzmiając jego ADHD. Szczerze polecam

Korzystam z usług gabinetu pani Beaty od wielu lat jestem bardzo zadowolony miła profesjonalna obsługa z rozsądnymi cenami POLECAM!!!!

Ja jestem zadowolona, leczę zęby u Pani Nowakowskiej od kilkunastu lat. Raz zrobiłam błąd, po prostu wypadł nagły wyjazd i poszłam do innej dentystki, która spiep*rzyła mi dwa zęby, które trzeba było poprawiać co parę tygodni. Wkurzona niekompetencją poszłam do Pani Beaty, któa pierwsze co zrobiła to poprawiła te dwa ząbki po nieudolnej dentystce już parę lat temu i plomby nadal na swoim miejscu. Zdzierać też nie zdziera, za te dwa zęby zapłaciłam mniej niż tej drugiej dentystce. Jestem zadowolona. W gabinecie jest miła atmosfera, wszystko ok.

Jestem zadowolona. W gabinecie jest miła atmosfera, wszystko ok.

dentystów odwiedzam niestety często, słabe zęby i różne z nimi problemy. w tym gabinecie wyleczyłam się z lęku przed wizytami u stomatologa - profesjonalna, miła obsługa, solidne leczenie, przyjazna atmosfera, ceny są do zaakceptowania, nie odbiegają znacznie od innych prywatnych gabinetów w Nysie. jedynym minusem jest możliwość, a raczej trudność zapisania się na wizytę, terminy pękają w szwach ale myślę, że to tylko świadczy o jakości usług świadczonych w tym gabinecie. zdecydowanie polecam.

Profesjonalna miła obsługa.Leczenie zaczęłam od dzieci obecnie chodzimy całą rodziną.Jest super polecam.Ceny rozsądne.Podaną kwotę zapłaciłam za dwa zęby ze znieczuleniem i usunięciem czarnego świństwa.

Zamiast zrobić cały ząb kompleksowo to zrobiła dwa zęby po jednej plombie,które potrzebowały po 2 plomby, po drugie kolor pląby był zupełnie niedopasowany, w efekcie drugi stomatolog 2 miesiące później ściągał te pląby aby mógł załatać po 2 w zębie plomby i zrobił to kompleksowo z idealnym kolorem, ale takich trudno znaleźć.

Trzeba czekać na wizytę kilka miesięcy. Jak ci się psuje jeden ząb to przychodzisz po ok 3 miesiącach i okazuje się, że następny ci się już psuje i znów czekasz. Cały czas ma robotę, cwana;)

Może i jest dobrym fachowcem ale zdziera niesamowicie. Nerwowa atmosfera w gabinecie.