lekarz Beata Pawełczyk-Misiorek

Ginekolog położnik, USG

Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia. Wizyta odbywa się w życzliwej i przyjemnej atmosferze. Gabinet przytulny i bardzo czysty. Jestem zadowolona.

Bardzo miła i konkretna lekarka. Bada dokładnie i delikatnie odpowiadając przy tym na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wyleczyła skutecznie moją nadżerkę. Gorąco polecam, lekarz z powołania.

Chodzę do niej w ciąży i jestem zadowolona. Miła i ciepła osoba. Poświeca mi dużó czasu i szczegółowo odpowiada na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona że miałam okazję poznać tą panią,

Bardzo miła i wyrozumiała Pani doktor. Jest kompetentna i należycie zajmuje się pacjentką. Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym.

Chodziłam do doktor w ciąży i przy niej rodziłam w Kielcach na Prostej,bardzo mi pomogła,w ciąży wyjaśniła wszystkie problemy .

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kielce"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2