lekarz Beata Pawul-Skowronek

Pulmonolog

Pani doktor uratowała mi życie gdy inni lekarze bagatelizowali moje objawy, ubolewam nad tym, że nie ma jej w już naszym mieście.

Dziwna kobieta. Codziennie mówi co innego i co innego robi. Myślę, że nie ogarnia chorych. Jeśli coś zapytasz, zwrócisz uwagę to obraza majestatu.

Moja babcia jest schorowaną osobą i ostatnio leżała w szpitalu, Pani Ordynator jest wspaniała, zawsze troskliwie opiekuje się babcią, która jest nią zachwycona. Zawsze powie coś miłego i pocieszy. Może nie zawsze ma czas na udzielanie szczegółowych informacji, ale można się z nią umówić. Fachowa jako lekarz specjalista, jak babcia mówi takiego lekarza jeszcze Brodnica, Życzę Pani Ordynator dużo wytrwałości

Nie polecam. Niemiła, ciężko się z nią porozumieć. Najmądrzejsza. Nosem po suficie chodzi na wewnętrznym. Już nie mówiąc o tym, że ciężko ją dorwać na rozmowę na temat stanu zdrowia bliskiego, to jak już ją człowiek znajdzie to WIELKA OBRAZA i mądrowanie. Zero ludzkości.

Nie mam zdania na temat kompetencji pani doktor, bo nie zostałam przyjęta.Mam za to zdanie na temat przyzwoitości-"nie miała ochoty pracowac po godzinach".Wszystko byłoby ok, gdyby nie to,że czekałam na wizytę 1,5 miesiąca, a było po godzinach, bo Pani doktor spóźniła się do pracy i moja kolej była już w jej czasie "wolnym".Cóż-przecież mogę poczekac na punktualne przybycie kolejne miesiące...

gdyby nie pani doktor to dzis moze juz by mnie nie bylo dzieki niej funkcjonuje normalnie

Lekarz,który zadał sobie trud wyjścia poza specjalizację i po dodatkowej konsultacji postawił trafną diagnozę oraz polecił kompetentnego endokrynologa- dr.Krzemkowską, w celu wdrożenia natychmiastowego leczenia.Jest to ogromnie cenne dla umęczonego fizycznie i psychicznie pacjenta, chodzącego z objawami tężyczki mimo konsultacji z endokrynologiem, neurologiem i kardiologiem oraz perspektywą na psychiatrę.