dr Beata Piłkadr Beata Piłka - zdjęcie profilowe

dr Beata Piłka

Dietetyk

Wykształcenie:
• SGGW - Wydział Żywienia Człowieka - mgr.
• Applied Human Nutrition and Dietetics w Leeds Metropolitan University w ...

Wykształcenie:
• SGGW - Wydział Żywienia Człowieka - mgr.
• Applied Human Nutrition and Dietetics w Leeds Metropolitan University w Wielkiej Brytanii
• SGGW - Wydział Żywienia Człowieka i Konsumpcji - dr. inż

• Członek Stowarzyszenia Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii
• Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki
• CzłonekTowarzystwa Badań nad Otyłością
• Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej
• Autor wielu prac na temat zasad racjonalnego żywienia i jakości żywności

Specjalizacja:
• Poradnictwo żywieniowe i dietetyczne w następujacych przypadkach i jednostkach: ◦ otyłosć
◦ hipercholesterolemia
◦ niedokrwistość
◦ dna moczanowa
◦ choroba wrzodowa żołądka
◦ przewlekłe zapalenia trzustki
◦ po resekcji woreczka żółciowego
◦ chorobach jelita grubego
◦ celiakia u osób ze wskazaniem lekarskim do diety bezglutenowej

• W szczególny sposób zajmuje się związkami między stanem zdrowia a indeksem glikemicznym w chorobach metabolicznych, w tym w cukrzycy
• Prowadzenie diety wg metody dr Ewy Dąbrowskiej

Wiek pacjentów:
• od 7 lat

Polecam Panią Doktor, niezwykle uprzejma, kompetentna i zapewniająca poczucie zaopiekowania sprawy. Z gabinetu wyszłam z elastycznym planem żywieniowym, który uwzględniał zarówno moje preferencje, jak i ograniczony czas na realizację złożonych diet. W trakcie wizyty uzyskałam też pomiar masy ciała z omówieniem. Serdecznie polecam!

Pani doktor przemiła wizyta była długa pani doktor wysłuchała następnie sama przedstawiła mi zasady wszystko wytłumaczone jasno w tym wszystkim zabrakło mi jedynie dogłębniejszego odniesienia się do mojej choroby podczas rozmowy ( ale torta jak najbardziej już jest dopasowana) polecam z całego serca :)

Już jakiś czas temu słyszałam o Pani doktor, wreszcie się zapisałam i nie żałuję. Atmosfera w czasie wizyty wspaniała. Pani Doktor jest osoba pogodną i wyrozumiałą. Słucha pacjenta. Przesympatycznie i bez osądzania. Bardzo dobrze wytłumaczone posiłki, na wszystkie pytania uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi, nic tylko polecać. Dieta nie jest skomplikowana, plan na całe życie.

Przesympatycznie i bez osądzania.

Niezwykle miła pani dietetyk:) Pani Piłka tłumaczy spokojnie wszystkie zasady, które nie są trudne do spełnienia i pomaga ułożyć dietę do planu dnia pacjenta. Co ważne, nie wymyśla jakiś dziwnych potraw niewiadomo skąd, lecz słucha o preferencjach i wskazuje według jakich zasad jak powinna wyglądać dieta konkretnego pacjenta. I z pewnością nikt nie chodzi tutaj głodny;) Wszystkie wizyty są niezwykle sympatyczne i wesołe:) Pani Piłka traktuje pacjenta jak równorzędnego partnera do współpracy. Do tego niesamowicie przyjazna atmosfera na spotkaniach sprawia, że cała "dieta" staje się "miłym challenge'm". Polecam!:)

Niezwykle miła pani dietetyk:)
Polecam!:)

Dzięki Pani Beacie zrzuciłem 38 kg - zmieniła moje nawyki żywieniowe na zdrowe. Nie głodziłem sie i nie głodzę, zostałem nauczony prawidłowego komponowania posiłków. Dziękuję.