dr Beata Podsiadło

2,5

zmęczona życiem, zmęczona pacjentami, gubi ją rutyna...dzięki niej moja 3-letnia córka prawie straciła słuch bo Pani doktor zapomniała podczas podstawowego badania fizykalnego zajrzeć w uszy... ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak najbardziej polecam Panią Dr Podsiadło.Absolutnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami.

powiem krótko : po dzisiejszej wizycie u tej pani doktor odradzam wszystkim korzystanie z usług owej pani

Pani doktor jest bardzo niekompetentna, nieuprzejma, całkowicie nie zna się na rzeczy ( ciągle korzystała z książek medycznych w czasie wizyty gdyż najprawdopodobniej jej wiedza medyczna nie jest na tyle dobra by móc samemu trafnie ocenić co mi jest, podobnie też było z przepisaniem lekarstw kiedy to nie mogła się oderwać od indeksu leków a ja z temperaturą cierpliwie czekałam te kilkanaście min. nim łaskawa pani "doktor" zdecyduje się na konkretny lek. Odradzam każdemu tego pediatrę.