dr n. med. Beata Rożnowska

Internista, Kardiolog

2,9

Dzien dobry, jaki jest sens podawania jednostronnych a nawet nie kulturalnych opinii pacjentow, ktorzy moga byc sfrustrowani swoim wlasnym zyciem i przekladaja wlasne problemy emocjonalne na lekarza? Moim zdaniem dr. Beata Roznowska jest bardzo dobrym lekarzem! Byc moze, jak czesto sie to zdarza osoba bardzo inteligentna - nie jest dobrze rozumiana przez osoby mniej inteligentne?! Reasumujac: lekarz bardzo kompetentny, doswiadczony zawodowo i godny polecenia! Verba docent, exempla trahunt - po zastosowaniu kilku lekarstw uzyskalem spadek cisnienia do poziomu wzorcowego, a wlasciwe badania pozwolily na konstruktywne dzialania nad poprawa wlasnego zdrowia ...

Dzien dobry,

Moim zdaniem dr. Beata Roznowska jest bardzo dobrym lekarzem!

Reasumujac: lekarz bardzo kompetentny, doswiadczony zawodowo i godny polecenia!

Verba docent, exempla trahunt - po zastosowaniu kilku lekarstw uzyskalem spadek cisnienia do poziomu wzorcowego, a wlasciwe badania pozwolily na konstruktywne dzialania nad poprawa wlasnego zdrowia - DZIEKUJE!

Wstyd !!!!!!!!!!!! Ta osoba nie powinna pracować z ludżmi a co dopiero być lekarzem .przynosi wstyd wszystkim pracownikom służby zdrowia.Jest arogancka i opryskliwa dla pacjentów,zachowóje się jak by była bogiem.Szczerze współczuję wszystkim jej pacjentom.

Uprzejmy, godny polecenia i kompetentny lekarz. Dostępnie wytłumaczy chorobę, z którą ma do czynienia i podejmuje odpowiednie leczenie. Brawo.

Kompletny brak kompetencji u tej paniusi. Robi łaske ze przyjmuje pacjentow. Buta chamstwo i prymitywizm. Poza tym kompletny brak kompetencji i wiedzy medycznej.

Witam Po pierwszej wizycie mogę z pełną odpowiedzialnością napisać ze pani doktor jest kompetentą i bardzo grzeczną osobą. Profesjonalnie mnie przyjęła zrobiła wszystkie badania na miejscu tj poziom cukru cholesterolu oraz EKG USG echo Wytłumaczyła na czym poległ moja choroba jakie leki przepisuje i jak je stosować Oraz zleciła inne badania by wspomóc moje leczenie serca Nie ma problemu z długimi terminami wizyt czy brak sprzętu Wszystko jest na miejscu Polecam i pozdrawiam

Witam

to wredna baba która nas nacią gneła na pieniądze a jak chciałam zrozumieć pewien problem o którym powiedziała podczas diagnozy to zrobiła to wówczas gdy dostaa w łapkę flache i łapówke

powiem szczerze, gdyby nie Pani Roznowska mój dziadek już dawno by zmarł. Mogę stwierdzić że to własnie ona uratowała mu życie, doczekał sie mojego ślubu i prawnuków . Nie powiem złego słowa o tej Pani, dla mnie jest kompetentna, i wiem że zna sie na swojej pracy .

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM, KONKRETNA OSOBA

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM, KONKRETNA OSOBA

Pani doktor jest arogancka i lekceważy pacjentów. Zwracała się do mnie per Ty (mam 33 lata), spóźniła się do pracy 2 godziny, a później jeszcze przez godzinę piła kawę. Na uwagi pacjentów odnośnie czasu oczekiwania odpowiedziała : "jak się komuś nie podoba to może iść do domu, a poza tym to ja mam tak dużą wiedzę, że powinniście się cieszyć, że w ogóle raczę was przyjąć". Okazuje się, że Jej wiedza nie jest wcale taka duża, bo po badaniu Pani doktor stwierdziła, że jestem całkowicie zdrowa. Natomiast kilka dni później inny kardiolog stwierdził poważną chorobę serca.

Pani wygląda jak " z pod latarni" i tak jak wygląda tak przyjmuje pacjentów jeżeli ich w ogóle ma ochotę przyjąć bo różnie z tym bywa. Moja mama się nie załapała bo była w pokoju obok na badaniach które Pani doktor zaleciła co było wielkim problemem- w między czasie została wywołana do gabinetu- "Pani czas minoł i ja już Pani nie przyjme" na pyt dlaczego nie odpowiedz była ptosta" bo ja tu ustalam reguły gry"... pozodtawiam to bez komentarza.