dr n. med. Beata Śladowska

Endokrynolog

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.

Moja ukochana Pani Doktor. Leczylam sie u niej 7 lat. Wyjatkowy lekarz i człowiek. Tak bardzo mi smutno, że już nie ma jej wśród nas na ziemi :(

Moja kochana Pani doktor Beata Śladowska nie żyje. Leczylam sie u niaj 15 lat.Czuję straszny ból i żal że już nigdy jej nie zobaczę, że już jej nie ma wśród nas. Wspaniały lekarz,wspaniały czlowiek 😢

Wspaniały lekarz,wspaniały czlowiek 😢

Wspaniały lekarz,leczy mnie od 4 lat,od niedawna moją córkę.Kompetentna,życzliwa,polecam.

Od lat leczy żonę (Hashimoto) i dzięki niej mamy 2kę dzieci! Wiedza i zaangażowanie ogromne. Zainteresowanie zdrowiem pacjenta mocno poza specjalizacją. Nieporównywalna z innymi specjalistami.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane